reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

he,he to ja nie będę się chwalić swoim zakupokoholizmem:sorry::baffled:Nadia ma takie buciki z nexta,są boskieNEXT Baleriny - Obuwie i dodatki - Dla dzieciak�w - Moda dzieci�ca - NEXT - Znane marki - Halens - halens.pli taki płaszczyk NEXT P�aszcz - Okrycia wierzchnie - Dla dzieciak�w - Moda dzieci�ca - NEXT - Znane marki - Halens - halens.pl (zdjęcie nie oddaje jego uroku)z zary poluję na te buciki,ale nigdzie ich nie ma,wiec może onlineLEATHER PEEP TOE BALLERINA - Shoes - Baby girl (3-36 months) - Kids - ZARA Croatia (Hrvatska)Obie moje córy noszą ubranka z nexta i zary,chociaż ta starsza coraz bardziej wymagająca:confused2::angry: Najchętniej już by w obcasach chodziła:eek::eek:
Nadia ma też buty,które JEJ SIĘ NIE PODOBAJĄ:eek: i nigdy nie da sobie ich założyć:angry:
 
reklama
Agnieszka, płaszczyk śliczny, buciki też- szczególnie te z NEXTa:tak: W sumie to jeśli chodzi o półbuty dla Frania, to chyba kwestia jest taka, że... mało które mi się podobają:sorry: Pewnie gdybym znalazła 3-4 pary, które by były cudne, to bym się nie oparla i miałby ze dwie, ale przeważnie mam problem ze znalezieniem choćby jednej, która by mi się pdoobała... no niestety, co do bucików dla dziewczynek wybór jest znacznie większy. Np. trampek dla chłopców jest mnóstwo i pewnie nie oprę się zakupom;-) ale jeśli chodzi o buciki na jesień/ wiosnę nic mi się nie podoba....

No, to walnęłam rozprawkę na temat butów:-)
 
Just dla chłopców nie ma takiego wyboru,a dla dziewczynek jest o wiele więcej.Myślę,że gdybym miała chłopca byłby te sam problem;-)
 
dziewczyny śliczne zakupy:), może kiedyś i ja na takie sobie będę mogła pozwolić;)
 
Poważnie...jeju, przez matki zakupoholizm Tocha zawsze w 2 pary minimum uposażona, ale to ja jestem nienormalna, nie TY!!!
Co do nexta - kurteczki dla chłopaków są super, a dla małych dam nic mi się nie widzi..

I mamy problem - bo właśnie dziś Tocha oświadczyła, że nic co ma w zasobach własnych ubraniowych jej się nie widzi (w sensie kurtki) i rzuciła mi wymowne spojrzenie- poważnie! wycągiąnęła wszystkie swoje kurtki, poprzymierzała i przy KAŻDEJ robiła minę pełną obrzydzenia i kwitowała.."taaa??? NIEEE!!! po czym kazała se w te pędy zdejmować jakby ją parzyła...normalnie jakiś cudak mi się trafił!!!

A nawet nie wspomnę jakie cyrki odwalała, gdy matka zakładała jej nowe nowiuteńkie buciki z ecco...serce mi złamała normalnie!!!

padłam :-D:-D:-D
mój w sklepie z zabawkami łazi i powtarza taaa??? NIEEE!!!
a buciory to jak bóg da, będzie jak u Justme, jak się trafią ładne to mogą być i 2 pary, ale generalnie lipa lipę lipą pogania, stawiam na trampki w sezonie letnim

a dziewczyńskie płaszczyki i sukienki to jest jawna niesprawiedliwość wymierzona w mamy chłopców foch
 
bali - też tak twierdzę, że wybór dla facecików jest dużo bardziej okrojony...ile bym zaoszczędziła będąc mama chłopce, ehh
agnieszka - zakupy fajne, choć na ten płaszczyk nie zwróciłam uwagi, ale zapewne, tak jak piszesz - zdjęcie nie oddaje pełnego uroku

kobietki z Łodzi - a słyszałyście, że w Łodzi jest sklep Nexta??? Koleżanka twierdzi, że w pasażu łódzkim, a ja pierwsze słyszę
 
bali - też tak twierdzę, że wybór dla facecików jest dużo bardziej okrojony...ilekroć bym zaoszczędziła będąc mama chłopce, ehh
Malina, tak ci się tylko wydaje:sorry2:. Fakt, ze dla chłopców jest dużo mniej ubranek np na wyprzedażach, ale jak już jest coś gustownego, to jest to drogie... Ja nie zniesłabym u Młodego ubranek z postaciami z bajek, np ze spidermanem, Tomkiem, autami itd... Owszem jeśli jest delikatna aplikacja, nie-przedobrzona i nie-przekolorowiona:-D, to może być, ale takie coś już mi się nie podoba:
T-shirt - KappAhl, Moda & Ubrania w sieci

JustMe ​coś dziwnego stało się z twoim linkiem
 
JustMe poszalałaś z tym linkiem:-p:-D

Ja wczoraj w halensie dla Jagody szukałam rzeczy, bo wyrasta ze wszystkiego. Po wypłacie kupię jej 7 bluzek, bo są śliczne:) Na stronę chłopca bałam się wchodzić, bo nie daj Bosze by mi się coś spodobało...no way. Wczoraj Afi mówiłam, że po przesortowaniu koszulek z krótkim rękawem dla Jaśka i wybraniu tych najfajniejszych zostało mi ponad 30 sztuk...:sorry2:
 
reklama
JustMe poszalałaś z tym linkiem:-p:-D

Ja wczoraj w halensie dla Jagody szukałam rzeczy, bo wyrasta ze wszystkiego. Po wypłacie kupię jej 7 bluzek, bo są śliczne:) Na stronę chłopca bałam się wchodzić, bo nie daj Bosze by mi się coś spodobało...no way. Wczoraj Afi mówiłam, że po przesortowaniu koszulek z krótkim rękawem dla Jaśka i wybraniu tych najfajniejszych zostało mi ponad 30 sztuk...:sorry2:

Ola - a jaki rozmiar nosi teraz Twoja Jagoda (na jaki wzrost??)

o taaaak JustMe pojechała z tym linkiem

a tak w ogóle, to weszłam na stronkę nexta i okazało się, że mają wypaśny dział wyprzedażowy (teraz już trochę ogołocony,ale nie ma się co dziwić bo mamy już marzec) i co???!! tylko dla UK...oj szkoda, szkoda!!!
 
Do góry