reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Wkurzające to jest, bo podnoszą sobie takimi kłamstewkami sprzedaż, a potem chyba liczą, że nikomu nie będzie się chciało shitu zwracać, bo za duży problem
 
reklama
dzięki dziewczyny... zzieleniałam jeszcze bardziej niż przed zgłębieniem tematu... :baffled::-D

chyba pójdę najpierw do decathlonu i gosportu poprzymierzać Jagodę i wtedy coś wymyślę...
 
Bali super, daj znać, jak Lesiu będzie na nim szalał :-)
ja dziś rano wyjęłam Tomka laufrad i co? bez butów ledwo paluszkami dosięga do ziemi, poza tym jak go posadziłam to panika go ogarnęła i chciał zejśc, z daleka ogladał rowerek, potem podszedł i mówił "kółka, mama tu kółka" ale jak zapytałąm, czy chce się przejechać, to już uciekał ..
ciekawe czy do wakacji tyle urośnie, aby mógł swobodnie jeździć....
 
Aga dlatego wzięłam najniższy od 28 cm, żeby mi się dziecko nie zraziło i swobodnie nogami dosięgało do ziemiw ostatnim momencie zmieniłam na zielony
 
zmierzyłam dzisiaj Wiktora i ma równo 90 cm, jak mu założyłam spodnie z cherokee na 86 to wyglądał jakbyśmy mieli wodę w piwnicy :baffled: na szczęście z h&m 86 są mu jeszcze dobre........
 
reklama
Aureolcia ja też dziś miałam fazę na mierzenie i mój wyszedł na 87 cm, ale i tak wszystkie spodnie nosi na 92 pozawijane,tylko, że one nie dożyją jego 92 cm, bo sztruksy będą miały mega dziury na kolanach
 
Do góry