reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Nadia ma tą kurtkę z zary:tak: Co do nexta,to niestety,jak nie masz kogoś w uk,to nic z tych wyprzedaży się nie kupi.Widziałam kolekcję next previwe,ale nie wiem dlaczego link już nie chce tego pokazać:baffled: W każdym razie była super:-) Na pewno niedługo będzie dostępna na stronach brytyjskich (chyba od połowy marca).A teraz ubranka są do obejrzenia na allegro (i do kupienia).
 
reklama
Nadia ma tą kurtkę z zary:tak: Co do nexta,to niestety,jak nie masz kogoś w uk,to nic z tych wyprzedaży się nie kupi.
no właśnie teraz bardzo żałuję, że nie zanabyłam nic Tośce z kurtek wiosennych z Zarki..z ostatnich wyprzedaży
co do nexta, to szkoda, szkoda, ale wydaje mi się, ze niebawem w PL też uruchomią zakupy w czasie sale's online
 
to ja przerzucam tu sprawę rowerków biegowych

ten jest nawet niezły, ale chyba za wysoki dla naszych maluchów... :/ i dziwi mnie dlaczego taki tani? KinderKraft Runner ROWER ROWEREK BIEGOWY DREWNIANY (2174225592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a czy na ten (który wkleiła Wiolan) nie będzie naszym dzieciom trudno wsiąść? ROWEREK, ROWER BIEGOWY JD BUG TC03-BILLY JAK MOTOR (2165504774) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
bali, odpisałam na głównym, ten który wkleiłaś teraz jest fajny, bo lekki, ale bez hamulca (nie wiem, czy ci to nie przeszkadza, ja bym chyba wolała lepsze zabezpieczenie, niz szorowanie piętą po ziemi)
 
ja też już nie wiem... chyba skłoniłabym się ku temu, który wklejała Wiolan, ale nie wiem czy nie będzie za duży dla Jagody... no i jak ona na niego wsiądzie... ???:confused:

Oleśka, help! powiedz mi, czy ten rower twojej Jagody ma podobne wymiary do tego?

Wymiary (dł/wys/szer):
85 x 56 x 39 cm

Wys. siodełka od podłoża:
35 - 41 cm

ehh... i wysokość kierownicy nie jest regulowana... mać... 56 cm to wystarczy jak w pewnym momencie podniosę siodełko na maxa, czyli na wys. 41 cm ??
 
Oleśka nić już nie wiem, a o 20 byłam bliska zakupów,
nie wyobrażałam sobie, że takie prędkości maluchy rozwijają

wydaje mi się, że 35 do siodełka to za wysoko, ja obstawiam 30-32, bo im swobodniej postawi nogi tym szybciej się nauczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Afi, Jagody jest dłuższy, ma ponad 90 cm. Ten rowerek co wiolan wklejała, ja też wklejałam kilka dni temu i jeszcze taki zielony. Myślę, że jest całkiem niezły, choć rzeczywiście może byc problem, żeby na niego wsiąść...

porównaj wymiary, ten ma Jagoda
http://allegro.pl/rowerek-biegowy-kettler-prinzessin-dla-corki-i2185661336.html

g...o prawda... waży więcej niz 4 kg to raz, a dwa, że ma ponad 90 cm!!
W aukcji jest napisane, że jest krótszy i lżejszy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja na aukcjach tup tupa też znalazłam kłamstewka, city i classic są czasami podane wys. od 32, a gucio na stronie producenta jest od 37, w bambuko sobie lecą
 
Do góry