reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Ja ostatnio będąc w sklepie kupiłam mega pakę Huggisów...nie wiem co mnie podkusiło ale to pieluchy to koszmar!!! Never more!!!

Poza tym chciałabym polecić pluszaki z Ikei, konkretnie te:
TORVA Pluszak - IKEA
TORVA Pluszak - IKEA
TORVA Pluszak - IKEA
my mamy na razie tylko pana brokuła ale jutro dostanę jeszcze pana marchewkę :p Są rewelacyjne a i Majce bardzo przypadły do gustu :) Pan brokuł robi aktualnie za poduszkę :p
 
krewetka 4 jest 80 w dużej paczce.


Alis widziałam ostatnio te pluszaki i tak się zastanawiałam czy kupić, ale skoro polecasz, to kupię Cypkowi na imieniny.

Muszę zainwestować w jakąś zabawkową kuchnię jak Cypek zacznie wreszcie chodzić, bo ostatnio zainteresował się "gotowaniem", wygrzebał od siostry z szuflady zabawkowe talerzyki, sztućce, szklaneczki, garnki itp. i miesza w nich, układa, a później udaje, że je widelczykiem lub łyżeczką. Widziałyście jakieś fajne kuchnie? Jak tak to proszę o porady, bo muszę się na jakąś zdecydować.
 
Ostatnia edycja:
alis, fajne te pluszaki ;) smieszne ;)

Co do pieluszek z Rossmanna to pamietajcie że 4 z Rossmanna są mniejsze (węższe) niż 4 na przykład z Biedronki (Dada). My jak kupujemy Rossmanna to raczej 4+

I pieluszki z Rossmanna nie zmieniły sie ostatnio. Są aktualnie grubsze niz nowe Dada. Daltego z Rossmanna kupujemy jedynie te pieluchy-majtki. One sa cieniutkie i fajne.
 
Ja ostatnio będąc w sklepie kupiłam mega pakę Huggisów...nie wiem co mnie podkusiło ale to pieluchy to koszmar!!! Never more!!!

Poza tym chciałabym polecić pluszaki z Ikei, konkretnie te:
TORVA Pluszak - IKEA
TORVA Pluszak - IKEA
TORVA Pluszak - IKEA
my mamy na razie tylko pana brokuła ale jutro dostanę jeszcze pana marchewkę :p Są rewelacyjne a i Majce bardzo przypadły do gustu :) Pan brokuł robi aktualnie za poduszkę :p

Potwierdzam te maskotki są rewelacyjne, mają bardzo żywe kolory:) u nas bez pana marchewki nie ma spania:)
 
No tak tysia masz rację, bo ja też jak kupowałam kiedyś na noc babydream jak jeszcze nie było tych nowych Dada, to brałam 4+.
 
reklama
Do góry