reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

o jest:-)

agnieszka,malina tofajnie ze zakupy udane.ja zamierzam jutro jechac do portu,ciekawe czy cos kupie


A w clarksie to mozna wymieniac badz oddawac bo nie widzi mi sie brac Ole ze soba,bo wtedy tojuz nic nie kupie


w weekend bylam u kolezanki w Warszawie i bylysmy na chwile w zarze i rekidsie.Ludzi bylo multum:szok:Kupilam Oli 2 kurteczki i na 1 musze sie zdecydowac.nie lubie rozmiarowki w zarze bo 12-18 to 82 cm
a 18-24 86 cm
 
reklama
o jest:-)

agnieszka,malina tofajnie ze zakupy udane.ja zamierzam jutro jechac do portu,ciekawe czy cos kupie


A w clarksie to mozna wymieniac badz oddawac bo nie widzi mi sie brac Ole ze soba,bo wtedy tojuz nic nie kupie


w weekend bylam u kolezanki w Warszawie i bylysmy na chwile w zarze i rekidsie.Ludzi bylo multum:szok:Kupilam Oli 2 kurteczki i na 1 musze sie zdecydowac.nie lubie rozmiarowki w zarze bo 12-18 to 82 cm
a 18-24 86 cm
Agulam ja lubię rozmiarówkę w zarze,bo raczej na szczupłe dziewczynki,a Nadia jest szczupła,więc wszystko leży na niej jak ulał :-) Co do clarksa,to nie wiem jak jest z oddawaniem,ja w każdym razie przymierzałam Nadii butki i miała mierzoną stópkę.Ale buciki mają rewelacyjne :-) Julita postaram się zrobić zdjęcia i wrzucić.
 
a ja pociekłam dziś do tego clarksa.. i doopa, w rozmiarze 4,5 oraz 5 zostały tylko takie, które mi się nie podobały :-(
ja też lubię ciuchy zarowe, Tosia ma ich sporo, jeszcze z poprzednich wyprzedaży, teraz też pewnie coś upoluję, ale poczekam aż ceny jeszcze zejdą w dół
 
a ja pociekłam dziś do tego clarksa.. i doopa, w rozmiarze 4,5 oraz 5 zostały tylko takie, które mi się nie podobały :-(
ja też lubię ciuchy zarowe, Tosia ma ich sporo, jeszcze z poprzednich wyprzedaży, teraz też pewnie coś upoluję, ale poczekam aż ceny jeszcze zejdą w dół

a nie boisz się, że jak jeszcze zejdą w dół to już nie bedzie z czego wybierać??? bynajmniej tak na Dolnym Śląsku jest... ja to już wogóle nie liczę na żadne wyprzedaże, bo jakoś mam mega do nich pecha... albo coś uszkodzone kupie albo nic fajnego nie ma.. albo widze wielkie napisy wyprzedażowe a towaru nie ma.....
 
Agulam ja lubię rozmiarówkę w zarze,bo raczej na szczupłe dziewczynki,a Nadia jest szczupła,więc wszystko leży na niej jak ulał :-) Co do clarksa,to nie wiem jak jest z oddawaniem,ja w każdym razie przymierzałam Nadii butki i miała mierzoną stópkę.Ale buciki mają rewelacyjne :-) Julita postaram się zrobić zdjęcia i wrzucić.


a ja pociekłam dziś do tego clarksa.. i doopa, w rozmiarze 4,5 oraz 5 zostały tylko takie, które mi się nie podobały :-(
ja też lubię ciuchy zarowe, Tosia ma ich sporo, jeszcze z poprzednich wyprzedaży, teraz też pewnie coś upoluję, ale poczekam aż ceny jeszcze zejdą w dół
ja tez lubie ciuchy z zary tylko chodzi mi o to ze chcialam kupic Oli cos na 'potem' to 12-18 takie na teraz a 18 -24 wydaja mi sie za duze sporo:sorry2:amoze mi sie tylko tak wydaje:sorry2:


ja chyba dzis pojade do portu,jeszcze sie zastanawiam bo tak mi sie nic nie chce przez te pogode.
natawilam sie na clarksa a tu malina piszesz ze lipa
 
a nie boisz się, że jak jeszcze zejdą w dół to już nie bedzie z czego wybierać??? bynajmniej tak na Dolnym Śląsku jest... ja to już wogóle nie liczę na żadne wyprzedaże, bo jakoś mam mega do nich pecha... albo coś uszkodzone kupie albo nic fajnego nie ma.. albo widze wielkie napisy wyprzedażowe a towaru nie ma.....
Wiolan - nie mam ciśnienia, jak cos zostanie to z chęcia kupię, wiadomo, że jak na czymś mi bardzo zależy to kupuję niezależnie od ceny (oczywiścię musi być jako tako rozsądna)
a o wyprzedażach na Dolnym Śląsku to słyszałam, moja siostra mieszkała wiele lat we Wrocku i na wyprzedaże przyjeżdżała tylko do Łodzi, twierdziła, że u niej już wszystko wykupione.
 
Wiolan - nie mam ciśnienia, jak cos zostanie to z chęcia kupię, wiadomo, że jak na czymś mi bardzo zależy to kupuję niezależnie od ceny (oczywiścię musi być jako tako rozsądna)
a o wyprzedażach na Dolnym Śląsku to słyszałam, moja siostra mieszkała wiele lat we Wrocku i na wyprzedaże przyjeżdżała tylko do Łodzi, twierdziła, że u niej już wszystko wykupione.
Moja kolezanka z Warszawy tez przyjezdza na wyprzedaze do lodzi,bo mowi,ze tu sa wieksze i wybor.Bedzie u mnie w nastepnym tygodniu,wiec sie wybierzemy.Agulam clarks jest jeszcze w manufakturze,tam nie dotarlam jeszcze,nie znam asortymentu.
 
ja napalona jak ogier na obierki przecenami w clarksie szukałam po necie czy jest jakiś sklep blisko mnie i doopa :( najbliższy we Wrocku w magnolii :(((

marzena dziewczyny z bb nie odmówią ci pewnie zakupu butków i wyślą tylko żebyś mogła sobie w necie modele zobaczyć da rade czy nie ma stronki?
 
reklama
Zdjęcia zakupionych przeze mnie bucików w clarksie.W rzeczywistości buciki o wiele ładniejsze niz na zdjęciu :tak:
 

Załączniki

  • IMG_1457.JPG
    IMG_1457.JPG
    66,3 KB · Wyświetleń: 27
  • IMG_1459.JPG
    IMG_1459.JPG
    66 KB · Wyświetleń: 31
Do góry