reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Wonka: planujesz na wrzesien się z kims może spotkać?? jak już tu będziesz??.... na ziemii obiecanej??
 
Ostatnia edycja:
Wiolan najblizej mam Aureolcie wiec mam nadzieje,ze uda nam sie spotkac.
chetnie spotkalabym sie rowniez z innymi dziewczynami,ale nie chce nic planowac bo wiesz jak to z czasem.
no ale jesli mialabys ochote mnie odwiedzic to ja bardzo jestem za:-)
 
wonka - nosz kurde, trochę nas rzeźbią tu w Polsce na tym clarksie...u nas ceny wyprzedażowe to u Was cena regularna, a butki suuuper

ja w ogóle ostatnio coś szaleję z Tosi butami, dziś znowu przytargałam do domu 2 pary
jedne z Bartka, (cena jeszcze niższ niż w necie!!)
Sklep internetowy sklep.bartek.com.pl :: T-71291/22K
a drugie z baren schuhe
półbuty dziecięce - Marki - DEICHMANN
oczywiście w super canach więc, co tam....

a co do pieluch rossmanowskich - to bardzo je lubię, ale niestety dziś rano jak próbowałam skorzystać z tej promocji, to się okazało, że kody już się rozeszły, buuuu:-(
 
Ostatnia edycja:
Ja się załapałam na pieluchy z kodem,ale z samego rana polowałam.My ich tak czy siak prawie od początku używamy i są ok.Właśnie zastanawiałam się nad zmianą rozmiaru na 4+,ale jak porównywałam z 4-kami,to są niemal identyczne.Na noc tylko pampersa zakładam,bo są jednak cieńsze i bardziej "elastyczne".
Przy okazji jeśli któraś nie ma jeszcze sortera polecam wywrotkę z kiddieland.U nas bardzo się sprawdziła,ma sporo dźwięków,jest wytrzymała i mały szybko opanował kształty ;)
 
dziewczyny, czy któraś z Was kupowała dla maluszków buty geoxa? bo upatrzyłam fajniutkie dla Tosi na późną jesień ale w sklepie internetowym i nie wiem, czy się sprawdzą??? są dość wysokie, zastanawiam się, czy nie będą za bardzo usztywniać kostkę?

o takie:
Sklep internetowy sklep.bartek.com.pl :: T-B9335B02282C8254

ha.. mamy w domu ten model.. butki sa super... ja testowalam na synu i przeszly bojowe testy... teraz agata bedzie tez miala na jesien geoxy... bo te buty to sa na jesien.. nawet moze jakas lekką zimę.... na żywo super.. jak dla mnie...
 
reklama
Do góry