reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

alis, bo Majeczka z tych szczuplejszych ;) A pieluszki przede wszystkim w obwodzie brzuszka maja rózne wymiary, Na długośc 3,4 i 4+ są bardzo podobne.
 
reklama
no my 4 a czasem na noc zakladalam 5..ale ostatnio bie przesikiwal sie wiec wrocilam na nocne 4..coby mi pozniej nie zostaly. Mam mega zapasy poampersow bo byl promocja i wzielam dwa pudla po 130 sztuk (1x 4 i 1x5)
Ja w domu w tyg na dzien zuzywam max 3 pampersy..rano, czasem wieczorem i na noc.... reszta odpada bo zlobek..a tam jzu pamepesy sa w cenie wiec nie musze przywozic

wczoraj robilam malemu probe kostiumu kapielowego i przy okazji wycignelam z zeszlego roku huggisy swimmersy te 7-12 kg...wejsc w nie wejdzie ..ale moim zdaniem nie ma juz miejsca na ewentuulana kupe.... zostalo mi pewnie 10 sztuk
nie wiem jak one sie zachowuja w wodzie bo na basen ma kapielowki te takie z wkladem gumowanymw srodku a w tamtym roku nie kapal sie w morzy wiec nie wiem czy teraz beda ok te pampersy czy za male i musze kupic wieksze...hmmmmmmm
 
dziewczyny jak sciagne ten kod z rossmana to dzis go trzeba wykorzystac?

Ola nosi 4+ juz od dluzszego vczasu ale ona z tych pulchniutkich;-)
Alis ciesz sie bo w 3 jest wiecej sztuk:tak:

agnieszka
fajne buciki,wiem ze clarks w mano ale tam mi nie po drodze,do portu lepiej

wonka super buciki,Ola ma bardzo podobne z innej kolekcji,z zielonymi dodatkami ,ale rzadko nosi bo jednak zielony gryzie mi sie z wiekszoscia kolorow:sorry:jak zrobie fotke to wstawie
 
my tez 3 ale juz ostatnia paczka, dzis kupilam rosmanowskie 4

i jak? grube są? fajne w dotyku?

alis ma od ładnych paru miesięcy na 4 lecimy, mamy jedną paczkę 4+ to czasem na noc zakładam, jak mały mocno się opije przed snem ;-)
a Majka szczupła jest, więc na 3 jedzie :-) i agulam dobrze napisała, ciesz się, bo jest ich więcej w paczce :-D
 
reklama
Do góry