reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Ale żeby nie było tak super wybuliłam dzisiaj 70zł na książkę i ćwiczenie do angielskiego dla córci. Co za ceny... na razie na podręczniki wydałam 240zł, została jeszcze tylko religia i informatyka, więc pewnie do 3 stówek dojdzie. Już boje się co to będzie w następnych klasach...

w zeszlym roku(do 1 klasy) za ksiazki zaplacilam ok 350zl,w tym roku podobnie...nie moge odkupic od kogos ,bo to nauczanie zintegrowane wiec lipa i co roku musze kupowac nowe...
 
reklama
no ale jak sie opisy 25-latek czyta jakie to stare są to aż mnie bynajmniej ciarki przechodzą i doła można podłapać...
Ale ćwierć wieku to już starość... ;-) jak tak sobie pomyślę, że przeżyłam już praktycznie 1/3 mojego życia :szok:... ale w sumie życie zaczyna się dopiero po 30, więc jeszcze wszystko przede mną, czekam na ten piękny dla kobiety wiek :tak:

Z resztą mogę się czuć staro mając 25 lat (no prawie 26 za 1,5 miesiąca), mnie postarza fakt, że mam prawie 9 letnią córkę ;-)


to chyba nie ten temat...
Żeby było w temacie coś o zakupach, miałam jechać polować na wyprzedażach, ale pogoda mnie uziemiła ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dotarłam dziś jednak na wyprzedaże.Byłyśmy w clarksie,sprzedawczyni zmierzyła Nadii stópkę i ma rozmiar 4 1/2 (chyba 20,5 -21). W każdym sandałki 20 są już za małe,więc kupiłam jej nowe w rozmiarze 4 1/2 (różowe z serduszkiem-śliczne) i na jesień rozmiar 5 różowe buciki ze światełkami,wszystkie buciki za 50% ceny.Jestem bardzo zadowolona.W promod kupiłam świetną biżuterię- 60% ceny- piękna.W zarze bez rewelacji,coś kupiłam dla dwóch dziewczyn,bardziej na teraz,niż na przyszłe lato,w mango kilka rzeczy dla siebie i w venezii -klapki za - 50% ceny.Poza tym wszędzie multum ludzi, byłam tylko w porcie,dalej już nie miałam siły.Następne zakupy za 2 tygodnie,może ceny jeszcze zjadą w dół.
 
Dotarłam dziś jednak na wyprzedaże.Byłyśmy w clarksie,sprzedawczyni zmierzyła Nadii stópkę i ma rozmiar 4 1/2 (chyba 20,5 -21). W każdym sandałki 20 są już za małe,więc kupiłam jej nowe w rozmiarze 4 1/2 (różowe z serduszkiem-śliczne) i na jesień rozmiar 5 różowe buciki ze światełkami,wszystkie buciki za 50% ceny.Jestem bardzo zadowolona.W promod kupiłam świetną biżuterię- 60% ceny- piękna.W zarze bez rewelacji,coś kupiłam dla dwóch dziewczyn,bardziej na teraz,niż na przyszłe lato,w mango kilka rzeczy dla siebie i w venezii -klapki za - 50% ceny.Poza tym wszędzie multum ludzi, byłam tylko w porcie,dalej już nie miałam siły.Następne zakupy za 2 tygodnie,może ceny jeszcze zjadą w dół.

Agnieszko pochwal się bucikami??? Za pół ceny czyli ile, kosztowały
 
z moich rachunków wynika, że mam coś ok. 100 lat

Bali to prawie tyle co ja, bo ja ze 101 chyba:-D:-D:-D

w kwestii zakupow ,zaczelo sie szalenstwo wyprzedazy:-)
w zeszlym roku nie poszlalam,bo pasowaly na mnie tylko torebki i buty to sobie odbijam troche w tym sezonie;-)
wczoraj wyskoczylam do centrum z mezem i pare szmatek wskoczylo do szafy:happy:

no i dla malej oczywiscie tez cos musialo byc,tym razem butowo
crocsy za cale 5£ i super adidaski za 12£.takie zakupy to ja lubie:-)
 
reklama
Dotarłam dziś jednak na wyprzedaże.Byłyśmy w clarksie,sprzedawczyni zmierzyła Nadii stópkę i ma rozmiar 4 1/2 (chyba 20,5 -21). W każdym sandałki 20 są już za małe,więc kupiłam jej nowe w rozmiarze 4 1/2 (różowe z serduszkiem-śliczne) i na jesień rozmiar 5 różowe buciki ze światełkami,wszystkie buciki za 50% ceny.Jestem bardzo zadowolona.W promod kupiłam świetną biżuterię- 60% ceny- piękna.W zarze bez rewelacji,coś kupiłam dla dwóch dziewczyn,bardziej na teraz,niż na przyszłe lato,w mango kilka rzeczy dla siebie i w venezii -klapki za - 50% ceny.Poza tym wszędzie multum ludzi, byłam tylko w porcie,dalej już nie miałam siły.Następne zakupy za 2 tygodnie,może ceny jeszcze zjadą w dół.
Agnieszka - to i tak się obłowiłaś! cholercia, dzięki za przypomnienie mi o clarksie, bo zupełnie wyleciał mi z głowy. Ja tez wpadłam do Portu w weekend, oczywiście Tocha zostala obkupiona - w HM była dodatkowa "znizka" - na zasadzie 3 w cenie 2- Tosia dostała 3 pary jeansów, kieckę i dwie sweet bluzeczki - rozmiary - 86 i 92, bo HM ma jakąś dużą rozmiarówkę, w reserved już pustki ale fajne skarpetki i też 3 za 2,
 
Ostatnia edycja:
Do góry