reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
bali: to ja coś podobnie mam chyba ze 110 lat... coś czuję że niedługo się do księgi guinessa wpiszemy... że tak długo żyjemy of kors:p
JustMe: mnie też zaszczyt mieć??
 
JustMe: mnie też zaszczyt mieć??

No ba!! Starszyzna zawsze jest ile widziana hahahahhahahaha:-D Wy to jesteście obie wariatki. Ja jestem zdania, że nie ważne ile ma się lat, tylko jaką ma się mentalność. Miałam koleżnakę, która chyba się urodziła mając na starcie ze 40.... Wybaczcie Kochane, ale ja tam zadnej różnicy wieku nie czuję:-p
 
No za moich czasów, te 6 lat temu w ostatniej klasie liceum za książkę i podręcznik do angielskiego płaciłam (a raczej moja mama) 150zł.

W tamtym roku za te same książki córci, tylko że do 2 klasy płaciłam 52zł, ile to wszystko przez rok podrożało.



DO KLASY 6 PODST ZAPŁACISZ 280 :/ DO GIMnazjum jeszcze wiecej ://
 
No ba!! Starszyzna zawsze jest ile widziana hahahahhahahaha:-D Wy to jesteście obie wariatki. Ja jestem zdania, że nie ważne ile ma się lat, tylko jaką ma się mentalność. Miałam koleżnakę, która chyba się urodziła mając na starcie ze 40.... Wybaczcie Kochane, ale ja tam zadnej różnicy wieku nie czuję:-p

róznicy też nei czuję.. poza tymi koscmi... no ale jak sie opisy 25-latek czyta jakie to stare są to aż mnie bynajmniej ciarki przechodzą i doła można podłapać.......
sorki.. nie na temat...:(
 
O Matyldo...

Koleżanki Matrony czyż i ja dostapię zaszczytu przyjęcia do zacnego grona? Kwalifikuje mnie skończony chrystusowy wiek i kurze łapy (w galarecie cellulitu of kors :-p )

Ale mądrze prawi JustMe ja to jak miałam 18-stkę to poważniejsza byłam niż teraz ;-)

aaaa to zakupowy jest....

to chciałam dodać, że jestem bardzo rozczarowana wyprzedażami :-(

W Zarze w Złotych same malutkie ciuszki, w HM głównie dziewczęce :-(
Deichmann, Clarks po kilka par w rozmiarze 18-19
GM Re Kids przecena z 24 na 19,90 albo 79 na 59 i nie z czego wybierać... to ja nie mam ciśnienia kupować.

A z butami mamy lipe - wczoraj sie okazało, ze krytych bucikow juz Stachu na noge nie wciśnie i zostały mu sandały i crocsy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Uwaga laski , mamusie ślicznych dziewuszek :-)
Mam na sprzedaż, nowy aczkolwiek już bez metek komplecik na lato, firmy Puma :-) Rozmiar wg metek 86-92 :-)

Cena 50zł + przesyłka ok 6zł czy jakoś tak wg PP











:-) Zainteresowaną mamę proszę o wiadomość priv :-)
 
Do góry