reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

wampi: co to za karta czlonkwosak reala?? chyba że chodzi CI o kartę programu Payback??

nie pisałam wczoraj ale u nas w naszej Savii znowu były jakieś mega obniżki... samochodziki Playskola za 2,50 przecienione z 11.99.. wzielam załe opakowanie aut... no i miesie edusie za bagatela 35 PLN.. i wielki tor dla autek przeceiniony ze 110 na 27 PLN z MOCHTOYS (wzielam Adze)... no i klocki lego wielki zestaw za 30 PLN.. wszystko w nieuszkodzonych opakowaniach.... a Savia to tesco więc chciałam może skoczyć looknać czy w tesco też takie obniżki.... normalnie za to wszystko wczoraj zapłaciłabym pewnie z 500 a dałam 150... i puzzle Trefla 60-160 elementów w cenach od 2.50 do aż 3.15!! wszystko nowe i śliczne
 
reklama
Pmietam, ze za moich czasow podreczniki do angileksiego kosztowaly podobnie.
No za moich czasów, te 6 lat temu w ostatniej klasie liceum za książkę i podręcznik do angielskiego płaciłam (a raczej moja mama) 150zł.

W tamtym roku za te same książki córci, tylko że do 2 klasy płaciłam 52zł, ile to wszystko przez rok podrożało.


wiolan chodziło mi właśnie o tą kartę, tylko nigdy nie pamiętam jak ona się nazywa;-)
 
Wiolan, ale zakupy zrobiłaś! a ja nie wiem czy w Łodzi mamy savie...?

edit: juz widze... nie mamy :/ chyba że w piotrkowie, ale specjalnie jechac mi sie nie chce ;P
 
Ostatnia edycja:
byłam dziś w rekidsie, faktycznie są już wyprzedaże ale nie takich ubranek jak ja potrzebuje;(
szukam sweterków mogą być rozpinane bądź wkładane przez głowę ale o co mi się podobało było po 40zł;///dla mnie trochę za drogo:(

za to kupiłam Mai płaszczyk na jesień wzięłam trochę większy rozmiar więc na pewno będzie miała jeszcze na przyszłą wiosnę:)

No i wyszperałam fajną pidżamkę spodenki i taka długa bluzeczka z długim rękawem rozm 92 więc tez będzie na jesień za 19zł

no niestety, albo i stety u nas innych sklepów nie ma więc nie poszaleje- chociaż 6 lipca jadę do ostrowca na badanie to może tak zajdę do galerii;)
 
dziewczyny, ma do sprzedania sandały baren-schuhe z deichmana, całe ze skóry, rozmiar 21, zupełnie nieużywane - niestety na Tochę na styk a potrzebuję trochę większe, cena 32 PLN + koszty wysyłki 8 PLN
 

Załączniki

  • buty.jpg
    buty.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 28
A w zarze maja full asortyment na dzieciecym i fajne ceny. a
Oproz przecenionej nowej kolekcji widzialam tez powyciagane ubranka z kolekji wiosennej.

Właśnie w niedzielę się wybieram na zakupy,jutro przyjeżdża siostra,sama z Nadią nie dam rady,mam nadzieję,że coś jeszcze dla nas zostanie ;-)
 
reklama
jezuuuu jak to się czyta, 6 lat temu byłam 3 lata po rozwodzie :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

;) DZISSS!!!!!!!!!!! usmiałam sie dzis po raz kolejny ;)

6 lat temu to ja na studiach byłam....młoda i głupia koza.....


A w temacie, coby mnie tu nikt nie pogonił: zazdroszcze wam CH i tych wszystkich wyprzedaży.....U nas ledwo 5-10-15 jest, cocodrillo i ReKids. Z tego wszystkiego chyba ostatbi najlepszy. Przeceny - z 29.99 na 24.99 - ito ma byc przecena???????? O H&M albo Zarze moge sobie pomarzyć......
 
Do góry