reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

My mamy taki (dostaliśmy na roczek):
HAMAX FOTELIK ROWEROWY SLEEPY odchylany 2011 (1586006231) - Aukcje internetowe Allegro
Jest bardzo fajny, można go lekko odchylić jak dziecko zaśnie i przede wszystkim jest wygodny dla dziecka. Dokupiliśmy tylko kask i już śmigamy po mieście ;-)
Godne polecenia są też marki Kettler tylko, że to już wyższa półka cenowa.

Jak to jest z tymi fotelikami? musza byc oparte na bagazniku czy tylko opieraja sie na tych pałąkach?
Ja właśnie bagażnika nie posiadam...
Mam za to amortyzatory w tyle więc kompletnie nie wiem czy dam rady taki fotelik przypiąć?
 
reklama
My mamy taki (dostaliśmy na roczek):
HAMAX FOTELIK ROWEROWY SLEEPY odchylany 2011 (1586006231) - Aukcje internetowe Allegro
Jest bardzo fajny, można go lekko odchylić jak dziecko zaśnie i przede wszystkim jest wygodny dla dziecka. Dokupiliśmy tylko kask i już śmigamy po mieście ;-)
Godne polecenia są też marki Kettler tylko, że to już wyższa półka cenowa.
my też taki mamy
Jak to jest z tymi fotelikami? musza byc oparte na bagazniku czy tylko opieraja sie na tych pałąkach?
Ja właśnie bagażnika nie posiadam...
Mam za to amortyzatory w tyle więc kompletnie nie wiem czy dam rady taki fotelik przypiąć?
ten akurat jest montowany na rurkę pod siedzeniem także bagażnik nie jest potrzebny a nawet dobrze że go nie ma, narazie jest zamontowany na rowerze męża bo na mojej damce się nie da tzn muszę dokupić dłuższy pałąk i wtedy się da (tak mi powiedział facet w rowerowym) amortyzatory w niczym nie przeszkadzają a montaż fotelika jest dziecinnie prosty. Ja póki co jestem z niego zadowolona :)
 
jeszcze dobrze nie pokonczyly sie dylematy zwiazane z prezentami urodzinowymi a tu trzeba myslec juz o dniu dziecka :-)))) i o kolejnych prezentach

Macie zamiar cos kupic z tej okazji czy w tym rok z powodu duzego urodzinowego naplywu zabawek darujecie sobie?
 
Ostatnia edycja:
jeszcze dobrze nie pokonczyly sie rpezenty urodzinowe a tu trzeba myslec juz o dniu dziecka :-))))

Macie zamiar co kupic z tej okazji czy wtym rok z powodu duzego urodzinowego naplywu zabawek darujecie sobie?

my mamy zamiar kupić właśnie basenik taki mały ogrodowy:)
dziewczyny co już kupowały możecie napisać gdzie???
 
Te buty Rileyroos są boskie, tylko dlaczego nie mają większych rozmiarów???!!!
Brałabym Jagodzie w ciemno, a tak, muszę dzisiaj latać za sandałkami, bo laska wczoraj pomykała w adidasach:(((
Może macie namiary na jakieś fajne butki w rozmiarze 26???
 
Te buty Rileyroos są boskie, tylko dlaczego nie mają większych rozmiarów???!!!
Brałabym Jagodzie w ciemno, a tak, muszę dzisiaj latać za sandałkami, bo laska wczoraj pomykała w adidasach:(((
Może macie namiary na jakieś fajne butki w rozmiarze 26???

ja sobie geoxy chwale.. ale to zapewne juz dosc spory wydatek...
 
na lene 18/19 z h&m za moment beda za male wiec bede juz kupowac 20/21. przesylka za tamte buciki 11zl paczka ekonomiczna albo 15zl kurier. ja mam plan kupic wlasnie te biale skorzane jako takie glowne letnie buty i do tego dokupic jakies 2pary z h&m, chyba ze jeszcze cos taniego mi wpadnie w oko na allegro. na zimniejsze dni mamy adidaski
.
Ola ma 16/17 zhm i sa na styk,i ich nie zakladam a te co wzielam 18/19 sa za duze.Chyba musze sie przejehac do hm tomoze inna para bedzie mniejsza,bo czasami tak sie zdarza.Obawiamsie ze Oli tak szybko nozka nie urosnie bo my mamy male stopy,Wiki ma 26/27 a chlopaki w jego wieku maja ok 30


ja tez kiedys w takowym jeździłam, lae gdzieś przepadł i nie ma go:(
czy on jest stabilny? jak dziecko w nim siedzi?
klade podusie na cale siedzonka albo kocyk i jest ok.Na dalekie wyprawy sie nie wypuszczam wiec moze byc



Oleska masz racje szkoda ze nie maja wiekszych numerow ,Wiktorkowi bym kupila ba sa super


Jkaie macie kapeluszki /czapki na upalydla dzieci.Ja nie moge nic dostac ładnego,bo te co mi sie podobaja sa za male na Ole
 
reklama
Do góry