reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Ja podobnie jak Oleska mam mieszane uczucia co do majtasow.
kupilam takowe w Polsce bo mi sie spodobaly:-)
rozowe w koniki pony.co do ich funkcjonalnosci hmm
pomimo tego,ze mala mi ucieka przy zapinaniu rzepow i tak latwiej to ogarnac niz wciagnac przez nogi majtki i ulozyc jakos.ze o rozrywaniu przy naszych koopach nie wspomne.
ale do nuki sikania chyba fajne beda.sie zobaczy.

my na noc 4+ uzywamy,4 nie ogarniaja produkcji;-)
 
U nas też 4+ na noc. Próbowaliśmy z 5, ale chyba jeszcze za duże, bo siuśki bokiem wylatywały.

Oleśka ile tych pieluch jest tam w paczce?

Tez mielismy falstart z 5:tak:
myslalam,ze nie bede musiala sie podnosic zeby mala przewinac,a wyszlo na to,ze musialam ja cala przebrac+przescieradlo bo wszystko bylo mokre:baffled:
 
Oleśka ile tych pieluch jest tam w paczce?
estragon, zwracam honor, rzeczywiście sleep&play
a sztuk? nie wiem, które to junior, a które maxi, muślę, że 4-ki to 68 szt.
15b.JPG
 
uuu jak sleep&play to u nas odpada. Diana M na nie straszne uczulenie. Kiedyś była w tesco mega promocja, było po 19.90zł, kupiliśmy chyba e 3 opakowania, to po połowie pierwszego musieliśmy je wydać komuś, bo tak dupsko miała odparzone.
 
pieluchomajtek jeszcze nie używaliśmy, zapewne z ciekawości użyjemy.

Alis my od daaaawna na 4 lecimy, czasem 4+ tescowe, choć i tak są mniej chłonne niż te z rossmanna 4, w 4 z rossmana Tomek śpi i pielucha pełna, a z tescowej co 3 godziny trzeba zmieniać-> takie moje skromne spostrzeżenie ;-)
myślę, ze jeszcze długo w 4 pochodzimy, choć nawet nie wiem, jaką wagę ma moje dziecko, myślę, ze coś koło 9 kg powinno być :-)

flintolinka dla mnie ten materiał był sztuczny (niebawełna) i miałam wrażenie, ze dziecko będzie się w tym pocić.. ale jeśli wam pasuje, to spoko :-)

u nas slep&play nie sprawdziły się, dupka odparzona i czerwone ciałko, tam gdzie są rzepy po bokach- strasznie sztywne to było
 
reklama
Mi sleep&play też pasują, co ważniejsze Majce również :p Nie ma żadnych odparzeń czy innych sensacji ale...małżowi one nie leżą ;P Zabronił mi je kupować bo dla niego są za mało elastyczne i biedak ma problem z zapinaniem ;)
 
Do góry