reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
a jeszcze się z Wami podzielę - w kerfurze wczoraj widziałam bodziaki w 2- i 3-pakach po 16 i 19,99 zł, z jakiejś nowej kolekcji na długi rękaw, kupiłam granatowe i niebieskie w paski, też fajna jakość, zresztą w grupie jest zdjęcie Leona w tym bodziaku w paski

dzięki bali za link.
a co do bodziaków w kerfurze, to widziałam właśnie jakiś 2-pak, ale chyba z myszką miki były, jak się nie mylę...

a u nas takich nie ma, same jakies badziewiaste pastelowe po 3,49zl czy jakos tak.

kurna, te dwu- trójpaki widziałam w kerfurze we wro, a dzis pojechałam u nas z checią nabycia jeszcze kilku, bo z tej marchewki to mi się nie bardzo chcą dopierać, i dupa bladziocha, same mdle kolory z myszką miki, lipa
 
reklama
Awru kupiłam tego świetlika ostatnio córci koleżanki i faktycznie fajna.Nawet zastanawiałam się,czy by małemu nie kupić,bo też mu się spodobała.Szkoda tylko,że ma niewymienne baterie(tak przynajmniej pisało na opakowaniu),bo potem bez dźwięków chyba dużo straci na uroku.
 
Do góry