reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
aga ja kupiłam bodziaki tu: CARTER'S Carters bawełniane BODY hafty r.80 (12m (1194322912) - Aukcje internetowe Allegro
nie wiem jak się ocenia oryginalność, ale jakość bawełny super, miękka i przyjemna w dotyku

a jeszcze się z Wami podzielę - w kerfurze wczoraj widziałam bodziaki w 2- i 3-pakach po 16 i 19,99 zł, z jakiejś nowej kolekcji na długi rękaw, kupiłam granatowe i niebieskie w paski, też fajna jakość, zresztą w grupie jest zdjęcie Leona w tym bodziaku w paski
dzięki bali za link.
a co do bodziaków w kerfurze, to widziałam właśnie jakiś 2-pak, ale chyba z myszką miki były, jak się nie mylę...
och estragon... aż się boje napisac cenę...:)))) byłam pewna, że jako polska firma będa mieli niższe ceny.. kurcze choć troszkę.. a tu wygląda na to że ceny powalają... no ale jakość nieporównywalna... mięciuśki kombinezonik jakiego jeszcze nigdy nie miałam w rękach.... (te ortalionowe również rewelacja) a cena.... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr177PLN buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
o żeeeeeeszzzzzzzzzzzzz
ale zaszalałaś!!!!!!!!:-)
 
a nam huggies jakos jednak nie teges. bali moze zrobimy podmianke? ja mam wielka pake huggies 104szt bez chyba wlasnie 4szt wiec jesli bys chciala to niech s. zabierze pampki jak bedzie jechal do wawy i sie zamienimy :)

przednia pomysła, pampki fajne, ale my mamy za grube udka i ta odrobina robi różnice :baffled:

bali: wklej zdjecia tych sztruksików.... i kupilas na wyprzedaży???
niestety nie, chyba nowa kolekcja, 60 zyla, ale warto, wąskie w nogawkach, szerokie w pupie i miekkie, foto w grupie ze ślubu, ale sztruksy jak sztruksy - niewiele widać
 
a jeszcze się z Wami podzielę - w kerfurze wczoraj widziałam bodziaki w 2- i 3-pakach po 16 i 19,99 zł, z jakiejś nowej kolekcji na długi rękaw, kupiłam granatowe i niebieskie w paski, też fajna jakość, zresztą w grupie jest zdjęcie Leona w tym bodziaku w paski

też mamy te granatowe w paski - są super! ale lecę jeszcze do galerii żeby sprawdzić czy to faktycznie te ;)
 
eeeee z niego już nie taki brunecik.. mały rudzielec mi się zrobił :-D
a bodziaki aktualnie w praniu ;-)
 
reklama
eeeee z niego już nie taki brunecik.. mały rudzielec mi się zrobił :-D
a bodziaki aktualnie w praniu ;-)

nasz już był rudziaszkiem, wszystkie prawie wyleciały i teraz jest taki złoty blondyn :-D:-D:-D:-D
a wczoraj widziałam dziewczynkę, cała ubrana na biało i miała takie piękne marchewkowe włoski, cuuuudo, mój S. się pytał czy lecieć za nią i targować z jej matką zamianę na Leonka :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry