reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
katagorka - a ja właśnie byłam zaskocozna bo te z dada wcale mi się nie wydawały twarde. jak dla mnie ok. kupimy jedna paczke na próbę. ;) chusteczki też bardzo fajne z dady
 
melduje ze dotarl do nas wlasnie polarkowy pajacyk carter's od estragon, jest duzo ladniejszy niz na zdjeciach, po prostu rewelacja! dziekujemy pieknie :)
 
Naczytalam sie od Was o pajacykach z Tesco i przy okazji wizyty w Silesii postanowilam takie nabyc. Oczywiscie tam gdzie pojechalam juz ich nie bylo, no ale skoro juz tam bylam to mysle se - nie wyjde z niczym, i wzielam jakich inny 3-pak, ktory zg. z informacja na opakowaniu mial kosztowac 34 zl. Ide do kasy a tu kasjerka wola 17zl :szok: Polecialam zaraz po druga paczke ale okazalo sie ze to juz byla ostatnia. Po praniu i jednym noclegu zachowuja sie calkiem przyzwoicie :tak:
 
estragon, jak chcesz, to ci wyślę kilka dady 3 na próbę, u nas średnio sie sprawdziły, jednak co pampers to pampers, choć 1 to używaliśmy tylko happy.
bozuwi, to ładny interes zrobiłaś :-)
 
dla mnie chusteczki dada sensitive ładnie pachną, ale są zbyt mokre.....
ja mam spory zapsa chusteczek, poza tym w realu często są te promocje,

krewetka chcesz kilka sztuk dady 3 na próbę?
czy wy już na 4 przechodzicie?? ale chyba Lilianka malutka :-p
 
reklama
napisz mi na Priv adres bo już nie pamiętam i ci wieczorem wyślę, bo mam przy okazji awizo jakieś, więc będę na poczcie :-)
 
Do góry