reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

evelinka baterie podobno wytrzymują rok (dwoje znajomych dzieci miało tego świetlika) przy bardzo intensywnym użytkowaniu a do tego czasu to zabawka pewnie będzie już leżała w kącie ;-)
 
reklama
evelinka baterie podobno wytrzymują rok (dwoje znajomych dzieci miało tego świetlika) przy bardzo intensywnym użytkowaniu a do tego czasu to zabawka pewnie będzie już leżała w kącie ;-)

Mamy tego swietlika. Mała dostała jak miała miesiac. Baterie juz padly. zeby je wymienic trzeba by polamac cala zabawke,
Ale swietlik rewelka, mała byla nim zachwycona ;)
 
a dobre sa te pieluchy bella happy?? bo my użwyamy papmers active baby i nam sie sprawdzaja w 100% a my w zapasie 120sztuk 3 i 120sztuk 4
nie wiem:) nigdy ich nie miałam, my też używamy pampers baby activ albo premium care:) testowałam tylko huggisy i rossmanowskie, ale ani jedne ani drugie się nie sprawdziły.
 
bella happy 1 i 2 moją małą uczulały.

a zabawki bez możliwości wymiany baterii - wiadomo, jesli beda jednorazowe to wiecej sie ich sprzeda, bo zamaist kupowac baterie beda ludzie kupowac zabawki ;) szkoda tylko ze te jednorazowe zabwki takie drogie sa....
 
estragon - ja kedyś pisałam o tych z biedronki dada, sprawdzałaś ?
niee, chciałam kiedyś kupic, ale mój się wkurzył, że znowu nie podpasują i będą leżec w szafie jak huggisy:/ szkoda, że nie sprzedają po 2 sztuki jak w rossmanie.

a huggisów 2 z bawełną zostało mi 70 sztuk, wystawiłam je na gumtree za 20 zł i nikt ich nie kupił, no za darmo ich nie oddam, wolę poczekac aż któraś z koleżanek urodzi i jej sprezentowac
 
bella happy 1 i 2 byly super, 3 sa jeszcze na leniuszka za duze (w brzuszku ok ale nie przylegaja z tylu przy nozkach) i w ogole sa inne niz mniejsze rozmiary, zobaczymy jak sie sprawdza.
 
reklama
niee, chciałam kiedyś kupic, ale mój się wkurzył, że znowu nie podpasują i będą leżec w szafie jak huggisy:/ szkoda, że nie sprzedają po 2 sztuki jak w rossmanie.

a huggisów 2 z bawełną zostało mi 70 sztuk, wystawiłam je na gumtree za 20 zł i nikt ich nie kupił, no za darmo ich nie oddam, wolę poczekac aż któraś z koleżanek urodzi i jej sprezentowac

chcesz to ci wyślę 2 szt na wypróbowanie ;)
 
Do góry