reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

och estragon... aż się boje napisac cenę...:)))) byłam pewna, że jako polska firma będa mieli niższe ceny.. kurcze choć troszkę.. a tu wygląda na to że ceny powalają... no ale jakość nieporównywalna... mięciuśki kombinezonik jakiego jeszcze nigdy nie miałam w rękach.... (te ortalionowe również rewelacja) a cena.... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr177PLN buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bali: wklej zdjecia tych sztruksików.... i kupilas na wyprzedaży???

ło matko.... kombinezon super, ale wyrzuty sumienia by mnie zeżarły.
 
reklama
bozuwi w Dąbrowie jest fajny lumpeks. na ul.Wybickiego. nazywa się Panda. mają firmówki z Anglii i fajne ceny. w poniedziałek jest caly towar po 6 zł, we wtorek za 3 zł, w środe za 1zł. w czwartek wymieniają praktycznie cały towar i znów jest po 6 zł, w piatek za 3 i w sobote za złotówke. najładniejsze rzeczy są oczywiście za 6 zł, ale za złotówkę tez upolowałam np. 2 pary krótkich spodenek z nexta i kilka koszulek z ladybird na przyszły rok w idealnym stanie:)
 
Wiolan woooowwww śliczności ten kombinezonik <ślinka> nie powiem, tylko ta cena nieszczęsna ;-) choć zawsze możesz później opchnąć na all :-)

Dziewczyny co bardziej polecacie, pajacyk z weluru czy polarku? Co byłoby cieplejsze?
 
Ja mam kilka z weluru i kilka z polaru. Jeden pajacyk mam z polaru z H&M podszywany bawełną i ten jest rewelacyjny!!! Bardzo ciepły, ma też zawijane "końcówki" w rękawach i nogawkach. Kupiłam na allegro za małe pieniądze a jestem bardzo zadowolona.
 
Wiolan woooowwww śliczności ten kombinezonik <ślinka> nie powiem, tylko ta cena nieszczęsna ;-) choć zawsze możesz później opchnąć na all :-)

Dziewczyny co bardziej polecacie, pajacyk z weluru czy polarku? Co byłoby cieplejsze?

Z polarku. Zwlaszcza jak bawelna podszyty to cieplutki jest ;)
Welurowe raczej sa jednowarstwowe ale widzialam na allegro tez welurowe dwuwarstowoe.
 
reklama
Do góry