reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Tiger mam podobne pudełko, kupione w castoramie, jednak przegródki nie są reulowane,

punkt dla mojego pudła za regulację :-D;-)
A tak na powaznie, to ja je sobie bardzo chwalę. Jedno już mają moje córy na kredki :tak:
Polecam. Zamykane i te regulowane przegródki ;)
Nie będzie się nic kurzyło i łatwo przestawić całe pudło w razie czego, niż sztuka po sztuce czegos tam :)
 
ja mam takie :-)
chyba z 5 zł kosztowało
 

Załączniki

  • DSC02962.JPG
    DSC02962.JPG
    42,5 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC02961.JPG
    DSC02961.JPG
    36,3 KB · Wyświetleń: 41
punkt dla mojego pudła za regulację :-D;-)
A tak na powaznie, to ja je sobie bardzo chwalę. Jedno już mają moje córy na kredki :tak:
Polecam. Zamykane i te regulowane przegródki ;)
Nie będzie się nic kurzyło i łatwo przestawić całe pudło w razie czego, niż sztuka po sztuce czegos tam :)

tak,tak, za to masz punkt, ;-)
ja wybieram się po moskitierę do ikei właśnie, to moze kupię to pudełeczko jeszcze jedno, jak będzie w dobrej cenie ;-)
 
No nie mamy od kilku lat mówią ze będzie ale ani widu ani słychu wycieczka do poznania pozostaje.
to faktycznie lipa..
aga twoje tez fajne.
nie wiem, czy jeszcze sa, ale ja jakiś miesiące temu w castoramie kupiłam, mieli ich tam mnóstwo a teprzegródki to dwie napewno sobie wytnę bo mi się właśnie frida i nożyczki nie mieszczą..
 
Tiger fajne to pudelko bardzo:-)
wlasnie dzisiaj kombinowalam w co te wszystkie drobiazgi upchnac:tak:
no i wychodzi na to,ze wypadaloby do ikei podskoczyc:-)

tego misia czy tam kroliczka jak kto woli dostalam od dziewczyn z pracy z instrukcja,ze mam z nim sypiac do czasu az dzidzia bedzie na swiecie,zeby nasiakl moim zapachem i to ma ponoc potem uspokajac dziecko:eek:
 
reklama
Dziewczyny podobne pudełka, mniejsze i większe właśnie z regulowanymi przegródkami mam przeznaczone na ryby, tzn. trzymam w nich różne duperele...
Takie można kupić nie tylko w Ikei, ale również w Brico, Tesco, Leroy'u itp. nawet w zoologiczno - wędkarskim jak nigdzie indziej nie znajdziecie ;-)
 
Do góry