reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
tak-one są właśnie do zawieszania - na fotce są 4 uchwyty pokazane. Kosztują 19 zł - nie majątek



a gdzie w ikea je dorwałaś? ja tak lukałam ale nie byłam pewna czy kuzynka miała je z ikea.....i njie znalazłam, a były inne kolory?



znalazłam je na stronie.....ale kolor jeden.....sie zobaczy.....jak dotre do ikea ...byłam wczoraj po lampke gwiazdke do której żarówki nie dołaczyli wrrrrr....
 
Ostatnia edycja:
własnie dorwałam butki za 10 zł....nie wiem czy tanio bo nie zwracałam w sklepach uwagi na buciczki
ale niech sobie Maleńka ma :)
 

Załączniki

  • balerinki.jpg
    balerinki.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 27
a gdzie w ikea je dorwałaś? ja tak lukałam ale nie byłam pewna czy kuzynka miała je z ikea.....i njie znalazłam, a były inne kolory?

aldonta te pudełka były na dziale dla dzieci - zauważyłam je bo były zawieszone jako ekspozycja na jednym z łóżeczek. Kolory były tylko białe niestety - tu wyboru nie ma, być może kuzynka kupowała kiedyś jak był większy wybór kolorów. Ikea tak ma że co jakiś czas zmieniają kolorystykę niektórych akcesoriów i już do starej nie wracają.
A buciki dla małej słodziaśne :)
 
Aldonta, śliczne buciki:-) Czym są zapinane paseczki? Bo może na szydełku podobne zrobię


kupiłam przez allegro, dlatego nie wiem

a wiesz że nie wiem, nie ma na ten temat nic w opisie.........super że na szydełku robisz cudeńka !!!!! ja czasami cos wymyśle korzystajac z maszyny mamy ale bardzo zadkoooooo ostatnio jedynie uszyłam torb na pieluchy taka jak w kompletach czasem sa ale, że posciel kupiłam w ikea+ belke materiału w tym samym kolorze to sie pobawiłam klnac w niebo hehehe
 
reklama
Do góry