reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Eeee noo, aga0411, jest 1:1, bo Twoje ma za to rączkę :-):tak:
Kobiecie nie dogodzisz jednak ;))

Wonka, dzięki za oświecenie. Może się przy okazji skuszę :tak:

olamala, na dziale Cherokee szukaj, jeśli Twoje Tesco to oferuje (u nas na osiedlowym np. nie ma ubrań). U mnie w molochu były na wieszakach, przy ubrankach dla bobasów od 0 m-cy.
A c do pudełka, to magda102 już Ci podpowiedziała gdzie jeszcze możesz szukać :)

magda102, ja właśnie zamierzam Teściowi takie na rybki sprawić :tak:
 
reklama
magda102, ja właśnie zamierzam Teściowi takie na rybki sprawić :tak:

Nooo to się ucieszy. Tiger wiesz są jeszcze takie malutkie pudełka dwustronne, na totalnie małe duperele typu żyłeczki na przypony, krętliki, ołów, haczyki, stopery. To są takie duperelki malutkie, z którymi wiecznie problem. A takie pudełko to rewelka, nawet do kieszeni się mieści albo do takiego większego pudełka lub skrzynki ;)
Tiger a skąd Ty jesteś tak pi razy drzwi chociaż ;)
 
Nataliak, jaki kolor wybrałaś? Ja mam fiolecik:tak: Kupując pomyślałam sobie przede wszystkim o tym, że przyda mi się to w nocy, kiedy wiadomo że jest się średnio przytomnym, a jak już dojdę do takiej wprawy, że będę wiedziała, z której ostatnio karmiłam, to będę miała pamiątkę:-)

tez myslalam o fioletowej ale teraz kilka nowych kolorow sie pojawilo wiec moze bedzie czarna albo brazowa.

wrocilam sobie wlasnie do domu, przeczytalam ta cala Wasza dzisiejsza 'klotnie' o pieniazki tak na chlodno i dodam swoje. przede wszystkim wampi moja droga troche Cie ponioslo ;) nawet jesli tak naprawde chodzilo Ci tylko o to zeby uswiadomic komukolwiek ze na wyprawke wcale nie trzeba duzo wydawac to wiedz ze my wszystkie tu o tym doskonale wiemy. od jesieni piszemy o swoich zakupach, najbardziej chwalac sie tymi uzywanymi markowymi za grosze albo tymi wyszperanymi na promocjach. i bardzo nie na miejscu jest krytykowanie kogos za chec takiego zakupu jak bugaboo bo nawet nie wiesz ile dziewczyn ktore kupily swoim maluchom drogie bryki ma tez wiele uzywanych rzeczy od ciuszkow przez laktatory na poscieli skonczywszy. i gdzie tu snobizm?
 
Ja się też odniosę do tej "kłótni", właśnie skończyłam ją czytać. W trakcie to nie było zbyt miłe dziewczyny, ale właściwie wyszło że wszystkie macie dokładnie to samo zdanie:
Jeśli kogoś stać to niech kupuje swojemu dziecku takie rzeczy jakie sam chce, ale jednocześnie nie jest zbyt mądrą rzeczą wydawanie kupy pieniędzy na setki różnych rzeczy gdy nie ma się doświadczenia i nie wie co będzie tak naprawdę potrzebne. No i dobrze jest kupić coś drogiego- ważnego, a oszczędzić na czymś innym. A to że dla jednej ważniejszy będzie wózek a dla drugiej kosmetyki to już drobiazg.

No i co, czy nie jest tak że właściwie wszystkie które brały udział w dyskusji zgadzają się z tym jak tu napisałam? A nerwy każdemu mogą się zdarzyć, zwłaszcza babom w ciąży, więc jesteście usprawiedliwione:tak::-)
 
wooow ależ tu się wczoraj dyskusja nawiązała:szok:

Napiszę tak- każda z Was ma po części rację.
Mogę napisac jak to wygląda u mnie- na dzień dzisiejszy nasze życie się skomplikowało i z kasą jest na prawdę krucho, więc nie szaleję z zakupami (oczywiście są rzeczy, których sobie nie odmówię:p). Ale gdyby ta moja ciąża "wypadła" jeszcze rok temu, gdzie mój mąż miał świetną pracę i zarabiał 4-5 tys/mies i ja pracowałam na pewno nie kupowałabym wózka za 700 zł, a za 3 tys, ale tylko i wyłącznie dla swojego kaprysu, bo młody i tak nic z tego nie będzie wiedział, a ja (pewnie zakompleksiona) poprawiłabym sobie humor...

Konkludując- każdy kupuje to, na co go stac i na co ma ochotę, więc nie ma sensu kogokolwiek krytykowac:happy:.
 
Tiger a na jakim dziale kupiłaś w ikei te pojemniki z przedziałkami? Bo ja na dziecięcym nie widziałam tego.
Mój ikeowski nabytek co do pojemników wstawiam poniżej. Ten większy będzie kubełkiem na pieluchy a ten mniejszy na podręczne akcesoria szybkiej obsługi - typu krem do pupy, gaziki, płatki itp. Fajne mają pokrywki - które można zamiennie na nie nakładać - jedna jest płaska i tam można coś odłożyć na chwilę w czasie przewijania a druga pokrywka ma taką nerkę na wodę - np do przemywania buzi - zamiast miski. Ja je będę zawieszać na przewijaku :tak:
 

Załączniki

  • 03936_PE084479_S4.jpg
    03936_PE084479_S4.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Tiger a na jakim dziale kupiłaś w ikei te pojemniki z przedziałkami? Bo ja na dziecięcym nie widziałam tego.
Mój ikeowski nabytek co do pojemników wstawiam poniżej. Ten większy będzie kubełkiem na pieluchy a ten mniejszy na podręczne akcesoria szybkiej obsługi - typu krem do pupy, gaziki, płatki itp. Fajne mają pokrywki - które można zamiennie na nie nakładać - jedna jest płaska i tam można coś odłożyć na chwilę w czasie przewijania a druga pokrywka ma taką nerkę na wodę - np do przemywania buzi - zamiast miski. Ja je będę zawieszać na przewijaku :tak:



czy te pudełka można wieszac np na boku łózeczka? kuzynka ma cos takiego ale niebieskie i własnie zaczepiała je majac pod reką to i owo?
 
Do góry