reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
chrupcia i ja kupowalysmy wanienki onda. opinii jeszcze jej wystawic nie moge :p na pewno jest funkcjonalna, dla mnie to ma byc zamiast foczki bo prysznica nie mam a wanne mala i zbyt gleboka zeby sie schylac. widzialam dziecko kapane w foczce i bylo zachwycone wiec mysle ze onda tez bedzie ok. jest wieksza niz zwykle wanienki, przede wszystkim szersza wiec miejsca troche zajmuje ale mysle ze fakt ze dziecko sobie lezy i mozna swobodnie sie nim zajmowac dwiema rekami czy po cos siegnac z nawiazka to rekompensuje. ja mam sama wanienke, chrupcia ma ze stelazem stojacym a jest jeszcze specjalny stelaz na wanne.
 
Krewetka ja tez mam taka zwykla, plus stojaczek do niej z recznikowej takiej tkaniny, jeszcze po pierwszym synu. Takze wcale tego nawet nie kupowalam. A po wanience, jak tylko usiadzie to pojdzie w takie siedzenie do naszej normalnej wanny. Tez spadkowe po bracie. :-D
 
chrupcia i ja kupowalysmy wanienki onda. opinii jeszcze jej wystawic nie moge :p na pewno jest funkcjonalna, dla mnie to ma byc zamiast foczki bo prysznica nie mam a wanne mala i zbyt gleboka zeby sie schylac. widzialam dziecko kapane w foczce i bylo zachwycone wiec mysle ze onda tez bedzie ok. jest wieksza niz zwykle wanienki, przede wszystkim szersza wiec miejsca troche zajmuje ale mysle ze fakt ze dziecko sobie lezy i mozna swobodnie sie nim zajmowac dwiema rekami czy po cos siegnac z nawiazka to rekompensuje. ja mam sama wanienke, chrupcia ma ze stelazem stojacym a jest jeszcze specjalny stelaz na wanne.

Niemowlaka też można bezpiecznie w niej kłaść bez dodatkowego podtrzymywania?
 
Tak bardzo nie moglam sie doczekac chodzenia po sklepach,czekalam tylko na usg w 20 tyg.kiedy powiedzieli mi,ze bedzie dziewczynka tak bardzo sie cieszylam,a tu tydzien po tak cudownej nowinie trafilam do szpitala,gdzie przelezalam 3 miesiace,dzis jestem w domu i tez nie moge sie ruszac z domu-szkoda bo latalabym teraz po sklepach...na szczescie moj maz ma dobre oko i to on przygotowuje wyprawke dla malenstwa,ktore mam nadzieje jeszcze troszke czasu polezy sobie w srodku...
 
reklama
To superancko :p Bo bałam się że niemowlaka nie można, w takim razie dopisuję tą wanienkę do listy zakupowej :D

tylko nie kupuj wersji evolution ktora ma lezaczek wylozony guma bo zbiera kiepskie opinie. na poczatku podklada sie pieluszke wiec jest ok ale potem jak juz nie trzeba to wiadomo jak nieprzyjemny jest kontakt mokrej skory z guma.
jest tez podobna i o polowe tansza wanienka z 'prima baby' ale ma fatalnie wyprofilowany lezaczek. porownianie na zdjeciach.
 

Załączniki

  • onda.jpg
    onda.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 18
  • prima baby.jpg
    prima baby.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 19
Do góry