reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

moja mama też 2 razy dziennie odkurza, chociaż zwierząt nie ma w domu, ale na panelach niestety widac kurz po paru godzinach.
Ja nie zajmuje się podłogami, bo od początku mi lekarz zabronił, bo miałam ciążę zagrożoną, a poza tym jakby mnie złapała rwa kulszowa, to koniec:sorry:. A ja np przy sprzątaniu nie toleruję mopów, bo to nie sprzątanie tylko packanie, dlatego wszystko na kolankach;-)
 
reklama
Alis - bardzo fajny ten przewijak. No i niezła cena. Sama bym chętnie taki sobie zaserwowała, gdyby nie brak miejsca
 
Alis - bardzo fajny ten przewijak. No i niezła cena. Sama bym chętnie taki sobie zaserwowała, gdyby nie brak miejsca

Też bałam się że nie uda mi się znaleźć dla niego miejsca, na szczęście udało się pod warunkiem że łóżeczko będzie 120x60 a nie 140x70 jak miało być początkowo. Przewijak "wciśnie" mi się idealnie między łóżeczko a szafę :p
 
Właśnie ze względu na niewielkie mieszkanie muszę mieć łóżeczko z szufladą, bo tak jak mówicie - zawsze coś tam można upchnąć :tak: W sumie rok temu umeblowaliśmy całe mieszkanie dlatego komody i szafy dziecięce jak na razie odpadają :-) Dopóki Synek nie zacznie narzekać na aktualne wyposażenie, nie będę szaleć :-D:-D:-D

A co do odkurzania po zwierzaku to jestem w tej samej sytuacji co niektóre z Was... Tylko że u mnie grasuje po mieszkaniu rudy kocur i właśnie zaczyna gubić sierść, którą nagromadził na zimę...:wściekła/y::wściekła/y:
 
...wystarczy zafunować sobie ciemną podłogę- czy to deski, czy panele= 100% skuteczności, widoczny każdy pyłek;-)

No może tak :) Ja mam panele koloru "słonecznego" jak go nazywam po swojemu, także u mnie kurzu nie widać ale w dywanach też kurz się zbiera nawet nie wiem czy nie większy także to jest tak czy inaczej nie do uniknięcia.
 
reklama
Do góry