reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

C.D.
 

Załączniki

  • spodenki.jpg
    spodenki.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 33
  • sukienki.jpg
    sukienki.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 32
  • sukienki c.d..jpg
    sukienki c.d..jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 36
  • sukienki c.d.1.jpg
    sukienki c.d.1.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 33
  • śpiochy.jpg
    śpiochy.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 32
  • śpiworki.jpg
    śpiworki.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Oleska - no MUSI być kolejna księżniczka!!!!
Albo tolerancyjny chłopczyk, metroseksualny :) Zresztą jak twierdzi moja rodzina z Łodzi to chłopca ubiera sie na różowo:-)
 
ja dziś jak co 2 tyg we wtorki trafiłam na dostawę w pobliskim lumpku i jak zawsze przegiełam :sorry: na początku było 80zł ale metodą selekcji udało się zejśc do 50 zł :-) mówię Wam śliczne ciuszki, jak nowe, większość z Kubusiem i innymi słodkimi misiami.
 
Oleśka to faktycznie będzie numer jak będzie synek... bo az szkoda takiej kolekcji ubranek... Jagódka pewnie wyglądała w nich jak mała księżniczka:-)
 
No trochę się tego uzbierało. I dodam, że to jest tylko na pierwsze 3, góra 4 miechy.
Szkoda mi było jak patrzyłam na wasze zakupy, że ja nic nie kupuję, ale chyba na głowę musiałoby mi paść jakbym jeszcze uzupełniała zapasy.
No i jeszcze kuzynka po swojej córci ma dla mnie ciuszki...
 
Dziewczyny jakby któraś była zainteresowana to w Intermarche są body za 3,99... dzisiaj zakupiłam 4 sztuki, są fajnej jakości i kolorki sa też ok.... chyba jeszcze kupię parę jutro jeśli oczywiście będą...
 
reklama
Oleśka to się nazywają zapasy :-D życzę Ci dziewczynki bo chłopiec raczej w tych cudnych sukieneczkach sobie nie polata :-p
 
Do góry