reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

A właśnie własnie kobietki - jakie polecacie wanienki? Bo ten zakup jeszcze przede mną i nie wiem czym się sugerować przy zakupie??
 
reklama
Ja na pewno kupię Ondę ze stelażem na wannę właśnie:tak: A rodzice nastawiają się na kupno tej flexi-bath, żeby nie trzeba było nic wozić ze sobą no i dlatego że nie zabiera w ogóle miejsca:tak:
 
krewetka obleci.... ale można wyłapać taniej, jak ostatnio były Pampersiaki w Carreourze 6-pak za niecałe 24. I to była dobra cena ;)

Wczoraj zrobiłam nalot na Biedronkę, kupiłam na próbę chusteczki Dada (72szt) za niecałe 4 zety z alantoiną i lanoliną, powiem że bardzo ładnie i delikatnie pachną. W domu będziemy teraz testować na swoich 4 literach ;)
 
Ja kupiłam w rossmannie chusteczki babyderm no jestem ciekawa jak sie sprawdzą tak jak Madzia wypróbuje na własnych 4 literach ;) i kupiłam oliwkę i mleczko do ciałka dla bejbika wszystko nivea, zobaczymy jak będzie.
 
reklama
no to uwaga. To moja wyprawka ubrankowa. Trochę upsior będzie jak okaże się na usg, że synuś, co??? Na rynek i handel kwitnie...

Aż na dwa posty muszę rozbić zdjęcia...
 

Załączniki

  • bluzeczki.jpg
    bluzeczki.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 39
  • bluzy.jpg
    bluzy.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 37
  • body dł rękaw.jpg
    body dł rękaw.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 39
  • body kr rękaw.jpg
    body kr rękaw.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 43
  • czapeczki.jpg
    czapeczki.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 37
  • kaftaniki.jpg
    kaftaniki.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 39
  • komplety.jpg
    komplety.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 35
  • pajace.jpg
    pajace.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 35
  • rampersy.jpg
    rampersy.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 34
  • skarpetki rajstopki, butki.jpg
    skarpetki rajstopki, butki.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 43
Do góry