reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Z amortyzacją nie jest tak żle:-), ale mieści się do bagażnika:tak: ja też miałam ochote na inny no ale cóż siła wyższa:tak: ja chciałam Roana Maritę ale nie zmieściłby się:tak:
 
reklama
No do naszego niestety bardzo, trzebaby było wszystkie koła demontować i tak sie nie zamykał:eek: szczęśliwa nie byłam bo chorowałam na ten wózek ale musiałam dać za wygraną:tak:
naszego chicco jest jeszcze jeden plus babcie nie mogą bujać wózkiem i nie uczą dzidzi bujania:tak:
 
No do naszego niestety bardzo, trzebaby było wszystkie koła demontować i tak sie nie zamykał:eek: szczęśliwa nie byłam bo chorowałam na ten wózek ale musiałam dać za wygraną:tak:
naszego chicco jest jeszcze jeden plus babcie nie mogą bujać wózkiem i nie uczą dzidzi bujania:tak:


no fakt, bo przecież nie będe jeździc z otwarta klapą, aha a wątpię, żebym do porodu kupiła jakieś większe auto, co mi się marzy..
będę musiała się dowiedzieć o wymiary co i jak pomierzyć u siebie i może coś się uda :-)
 
buuuu, ja mam daewoo matiz:-:)-:)-( Żaden wózek tam nie wejdzie:wściekła/y::wściekła/y: A prosiłam męża żeby kupił auto choćby ze średnim bagażnikiem, jak przyjechał matizem to mało się nie poryczałam:-(
 
buuuu, ja mam daewoo matiz:-:)-:)-( Żaden wózek tam nie wejdzie:wściekła/y::wściekła/y: A prosiłam męża żeby kupił auto choćby ze średnim bagażnikiem, jak przyjechał matizem to mało się nie poryczałam:-(
ja swoje polo sama sobie wybrałam, ale było to 3 lata temu a wtedy jeszcze nie planowałam dziecka, jak zaczeła się mowa o dziecku to zapragnęłam mieć suva a dokłaniej porsche cayene, ale chyba zostaje mi tylko pomarzyć .mój M, jeździe BMW serii 8 więc z tyłu dziecko tak do 8 lat wejdzie dorosły nie ma mowy ha ha. a bagażnik u niego też nie za duży, a jeszcze przecież trzeba gdzieś psa zmieścić, bo jak jedziemy gdzieś dalej to pies jedzie z nami- pies wielki 70 kg:szok: wiem, wiem przesada, ale taki urósł ha ha. no dobra mamy jeszcze samochód campingowy ze wszystkim, kuchnią, łazienką, ale przecież nie będę się takim autem na codzien poruszać ha ha... ale wózek muszę mieć taki jak mi się podoba, nie wiem najwyzej tylnią kanapę wywale hahahaha
ale ja to mam pomysły hahaha
 
Jeśli chodzi o wózek to u mnie będzie wielki kolos ...już oglądałam ale wszystkie ogromne...jeszcze wejdą do bagaznieka ale problem jest np. z wejściem do sklepu bo jest np. za szeroki...wolałbym taki żeby dzieci były obok siebie niż jedno za drugim... ale jeszcze się zobaczy
 
reklama
Jeśli chodzi o wózek to u mnie będzie wielki kolos ...już oglądałam ale wszystkie ogromne...jeszcze wejdą do bagaznieka ale problem jest np. z wejściem do sklepu bo jest np. za szeroki...wolałbym taki żeby dzieci były obok siebie niż jedno za drugim... ale jeszcze się zobaczy
mi też się bardzije podobają te koło siebie, ale faktycznie w niektórych sklepach może być problem żeby zmieścić się miezy półkami...
 
Do góry