reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

ja tez karmię młodego w lezaczku,a dziś karmilamw foteliku samochodowym, fotelik na stół postawiłam i było ok :-)
Julita chyba nie podalaś linku/a? do blendera.. ja swój już kupiłam, czekam na dostawę
 
reklama
krzeselko mlodemu kupila moja siostra, kupila na allegro i okazalo sie ze brakuje jednej czesci i juz sobie sporo na nia czekamy:/ mamy takie z ktorego mozna zrobic sie krzeselko i stolik
 
My też mamy takie samo jak z linku Alis ale nie z tej firmy więc też tańsze.Sprawdzało się rewelacyjnie przy Mai,potem jak była starsza to korzystała z tego jak ze stoliczka i krzesełka.Teraz niestety mamy trochę ciaśniej więc ciągle się zastanawiamy nad kupnem składanego takiego jak kiedys pisałam.A dzisiaj karmiliśmy się w tak jak Aga foteliku samochodowym ;-).
 
ostatnio oglądałam fajne kubeczki z lovi, ale na razie nie kupuję, bo młody i tak ma wstręt do wszystkiego, co tylko nie jest cycem

mam pytanie z innej beczki- chcę kupic czajnik tradycyjny taki do 100 zł, poradźcie mi czym się kierowac ewentualnie jaki kupic, bo mam już dośc tych maminych:p czajników, które co 2 mies wymienia, bo albo ucho się przypali/urwie albo cały się opali, bleee
 
reklama
Do góry