reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

julitka jeśli nie masz w domu blendera, a chcesz wydac około 300 zł, to zdecyduj się na ten, co Aga. Jest o wiele bardziej funkcjonalny. Ja też go mam i jestem bardzo zadowolona, wczoraj robiłam placki ziemniaczane i trwało to 10 sekund. A ten z aventu, to wydaje mi się taki średni bajer typu podgrzewacz do chusteczek nawilżanych. Nie wiem jak duży ma pojemniczek, ale przypuszczam, że niewielki, więc dla siebie nie będziesz mogła go używac, no chyba, że będziesz miksowac/gotowac na kilka razy. A jak kupisz fajny blender, to ubijesz pianę, wyrobisz ciasto, zmielesz mięsko, orzechy, ziemniaki, rozkruszysz lód itd.
 
reklama
no ja kupiłam w doz, ale normalnej:szok: nigdy więcej!!!


wogole doz.pl wcale nie jest taka tania, np kupowałam multilac w cenie 5,39 a w doz 13,86:szok:, w programie mama i maleństwo- 600g NAN kosztuje ok 21,56- niby z rabatem 25% a w markecie ok 20,50zł normalnie bez promocji, w Krakowie kupuje tylko w hygieia
 
Ostatnia edycja:
Krewetka doz.pl to w końcu apteka więc takie rzeczy jak mleko zawsze będą droższe niż w hipermarketach ;P A inne rzeczy? No cóż jak to w sklepach, w jednych to jest tańsze a inna rzecz droższa, dlatego warto porównywać i szukać taniej. Ja doz.pl lubię bo akurat rzeczy które ja kupuję są tańsze niż gdziekolwiek indziej, nawet allegro np. aspirator frida czy Oilatum :)
 
ja kupuje w doz.pl jak jestem u siebie, ale jak w Krakowie to juz nie, chodziło mi o to ze ten rabat 25% to pic na wodę bo nadal drożej niż w sklepie wiec co to za rabat.....
 
wogole doz.pl wcale nie jest taka tania, np kupowałam multilac w cenie 5,39 a w doz 13,86:szok:, w programie mama i maleństwo- 600g NAN kosztuje ok 21,56- niby z rabatem 25% a w markecie ok 20,50zł normalnie bez promocji, w Krakowie kupuje tylko w hygieia

ale taniej to tylko jest wtedy kiedy zamawiasz przez internet na www.doz.pl ... a odbiór w aptece doz... pytałam czemu tak jest.. pani mi powiedziala, ze dlatego ze ja bezposrednio mam ceny hurtowe..... a jakbym ten sam produkt u nich w aptece stacjonarnej doz kupila, to dochodzi marza apteczna... wtedy nawet z rabatem dla mamy i malenstwa to drogo wychodzi...
 
reklama
Do góry