reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

nie myslalyscie o tym zeby lezaczek stawiac na czyms?
my odpalamy dzis ziemniaka i lezaczek postawie na kanapie (jest szeroka)

myślałyśmy ;) dlatego leżaczek ląduje przeważnie na stole kuchennym :D chociaż mój bobofrut wymyślił sobie jedzenie na leżąco!! w tej pozycji je chętnie i o wiele więcej niż w leżaczku :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alis a dajesz już Majeczce picie z tego kubeczka?Jak sobie radzi?

Próbowaliśmy już z niego korzystać ale Majka go jeszcze nie ogarnia :p Bawi się nim i macha jakby to grzechotka była, nie bardzo kuma że z niego się pije ;) Ale próbujemy powoli :)

Ja początkowo karmiłam Majkę łyżeczką właśnie w leżaczku ale strasznie się krzywiła i wszystko wypluwała. Oczywiście sądziłam, że to kwestia smaku nowego jedzonka a nie pozycji karmienia ale spróbowałam raz nakarmić ją tak jak karmimy ją butelką czyli w moich ramionach i o dziwo zjadła bez krzywienia się i wypluwania :D Dlatego narazie w ten sposób jemy słoiczki z czasem powoli będziemy uczyć ją jeść w leżaczku a jak już zacznie siadać to w krzesełku :)
 
Właśnie też zwróciłam uwagę na cenę i jest trochę wysoka:szok:, ale gdyby był fajny i funkcjonalny to nawet pokusiłabym się...zresztą może jakies promocje by były....
 
a promocja w kerfurze to na jakie pieluchy jest? pampers activ baby??
i czy w tych małych kerfurach też obowiązuje???
 
W tesco są huggisy, jak dobrze pamiętam są po 55,99 (3 - 128szt, 4-104szt)

Potrzebuje blender :-) znacie/macie jakiś godny uwagi?
 
reklama
Do góry