reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
estragon ja też jakby było juz takie z pozycja pół leżacą to tez bym już kupiła...no wole też składane..teraz "siedzi"w leżaczku na hustawce i tak sie karmimy ale mój kregosłup cierpi na tym...
 
ja tez ysle o zakupie krzesełka i chyba plastikowe kupimy jak cos wybierzemy to sie pochwalimy
na razie karmie go w foteliku podobnym do samochodowego dostał od cioci i na razie oki poki sam nie siedzi to jak znalazł :)
 
jeśli chodzi o mnie to chyba kupimy takie krzesełko jak Oleśka ma, pisała że u niej sie sprawdza:) A jak na razie karmimy Maję na leżaczku.
Byłam też w tym naszym pepko i niektóre rzeczy mają fajne i tanie, np kupiłam mojej 3 bodziaki po 5zł szt. po praniu też są fajne więc będziemy się tam zaopatrywać:)


pisałyście już pewnie o blenderach ale ja mam jeszcze takie pytanie czy któraś ma taki?
przeglądam na allegro i jest tego tyle że nie wiem na jaki się zdecydować:(
Może podpowiecie na co głównie zwracać uwagę???
 
Ostatnia edycja:
od 8.10 jest promocja w rossmannie na wszystkie produkty babydream, a także kaszki bobovity- 3,99 zł i duże dania z hippa
 
estragon ja też jakby było juz takie z pozycja pół leżacą to tez bym już kupiła...no wole też składane..teraz "siedzi"w leżaczku na hustawce i tak sie karmimy ale mój kregosłup cierpi na tym...

nie myslalyscie o tym zeby lezaczek stawiac na czyms?
my odpalamy dzis ziemniaka i lezaczek postawie na kanapie (jest szeroka)
 
estragon jesli Wasz lezaczek nie ma blokady bujania to po prostu podloz z przodu i z tylu cos co go przyblokuje, chocby kapcie.

my planujemy kupic krzeselko do karmienia podobnego do tego z linku alis ale o polowe tansze.
 
reklama
eee, nie da sie... tak jest skonstruowany, ze mimo wszystko sie buja. mamy ten:
bs_lezaczek_6905_1.jpg
 
Do góry