reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

ja tez zakupiłam dzisiaj te papmersy w kerfurze,az 3 paczki i teraz mam 6o zł do wykorzystania.
wogóle niezła ta promocje zrobili,u mnie w kerfurze oblezenie dziasiaj,jakby jakies swieta miały byc,a moze to przez strajk o ktorym piszecie, ja nic o tym strajku nie wiedziałam

kupiłam tez Oli 3-pak bodziaków za 26 zł,bardzo fajne,dla chłopców niebieskie tez było super

nataliak powiedz mi jaki rozmiar kupowałas Lence tej czapki rózowo-brazowej w hm,bo ja kupiłam 4-6,i tak sie zastanawiam czy nie wymienic na 6-9,tylko boje sie ze bedzie za duza
 
reklama
nie bede ryzykowac, szanse na schudniecie maleja z kazdym dniem ;P


heh ja wpierniczam tyle czeko....wogole wpierniczam......ze mi brzuch rosnie......taki wielki fałd tłuszczu,,,,,fuj.....zamiast równomiernie ....bu...


czapki w hm sliczne, własnie kupiłysmy wczoraj jedna, A DZIS PODSKOCZYMY PO MASKOTKE HELLO KITTY W UBRANKU MISIOWYM,,,,POSZUKAJCIE BARDZO FAJNA, KUPIMY DLA "SIOSTRZENICY" LUBI KOTKI :)
 
Ostatnia edycja:
akurat z reala, no popatrz ;P a wybieramy sie po jeszcze troche promocyjnych sloiczkow hippa i zapas plynu do plukania 'dzidzius' ktorego nigdzie indziej nie ma.

wiesz nie wiem na ile jego wypowiedz to prawda.. zwrocilam uwage, bo najblizszy mi real to niestety 60 km... ale moze dzisiaj full ludzi zostanie w domu i wtedy te kolejki beda nie uciazliwe??
a jakie to promocje w realu na hippa???
napisz, moze jutro sie wybierzemy...
 
rozmiary 74-80 dzieci noszą dużo dłużej niż 56-62 więc ciuszki zniszczone. Do tego dochodzą historie z jedzeniem.... Dobrze że są wyprzedaże i markety ;)

też pomyślałam, że jedzenie wchodzi i wolniej rosną maluchy, ja się akurat ucieszyłam, że dłużej ponosi, ale z jedzenia się nie cieszę, bo zawsze gdzieś nam ucieknie trochę na ciucha i trzeba szorować
 
dziewczyny co sądzicie na temat krzesełek do karmienia?? Bo ja mysle takowe niedługo zakupić i może któras by coś poleciła??Ja myśle że w grudniu To Gabrysia juz bedzie siedzieć bo teraz juz sie bardzo rwie do tego
 
katagorka musisz przeanalizowac jakie jest ci potrzebne... ja na pewno potrzebuję składane i zajmujące jak najmniej miejsca, ostatnio oglądałam fajne w mothercare, ich wyrób firmowy:p i strasznie mi się podobały. Szczerze mówiąc, jeśli miałoby oparcie rozkładane do pozycji półleżącej, to już bym kupiła, bo karmię młodego w pozycji siedzącej na kolanach, co jest dosyc niewygodne.
 
reklama
Do góry