reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
jakis czas temu pytalam o nawilzacz, nikt nic nie polecil ;P zdecydowalismy juz i to calkiem przypadkowo. bylismy na zakupach w 'swiecie dziecka' i stal wlaczony przy kasie, kosztuje 299zl.
Akcesoria dla niemowląt marki NUK

to szkoda, ze ja tego pytania Twojego nie widziałam...
ponoć tych ultradzwiękowych nie nalezy używac u dzieci do roku czasu...lepsze o niebo są takie co mgiełki nie wytwarzają... ale niestety sa one dośc drogie, bo ceny wahaja się od 1000 PLN...
aczkolwiek te ultradźwiękowe sa ogólnie dostępne.. wybierasz tylko wygląd jaki Ci pasuje... no i musicie zwrócić uwagę czy ten ultradźwiękowy nie będzie wam wytrącał cząsteczek wapnia z wody, bo wtedy będziecie mieli pełno białego osadu wszędzie.. nie mówiąc już o szkodliwości jeśli te cząsteczki dostają się do układu oddechowego...
 
mąż sie upiera ze by fotelik był jednak z pasami
aga oblukałas juz ten recaro?
Krewetka szukacie już większego fotelika?
Bo ja się właśnie już zaczełam rozglądać za czymś większym i tym razem nie ukrywam że musi to być sptawdzony " bezpieczny" fotelik...bo zamierzamy teraz z małą więcej jeżdzić samochodem.
 
Właśnie dostałam dwie paczki od nutricia.com.pl a w nich, w pierwszej: mus z jabłek i bananów Bobovita (po 4m.), zupka marchewkowa z ryżem Bobovita (po 4m.) kaszka mleczno-ryżowa z bananami Bobovita (po 4m), herbatka z jabłka i melisy Bobovita (po 4m.), mleko Bebiko 2 oraz poradnik żywienia małego dziecka (jest super); w drugiej: kaszka mleczna ryżowo-kukurydziana Dojrzałe Jabłko Bebilon (po 4m.), mleko Bebilon 2, śliniaczek Bebilon 2 oraz poradnik ekspertów dla rodziców (karmienie piersią, karmienie mm, rozwój dziecka, szczepienia, bezpieczeństwo i rozdział dla mamy i taty :p).
Jeśli któraś chce takie paczuszki dostać wystarczy napisać im w tym formularzu: http://www.nutricia.com.pl/kontakty.php że chcecie przystąpić do ich programu lojalnościowego bo inaczej nie wysyłają nic :p
 
Krewetka szukacie już większego fotelika?
Bo ja się właśnie już zaczełam rozglądać za czymś większym i tym razem nie ukrywam że musi to być sptawdzony " bezpieczny" fotelik...bo zamierzamy teraz z małą więcej jeżdzić samochodem.

Julita zanim wybierzesz polecam sprawdzić jak fotelik wypadł w testach :) Tu link do testów z kilku lat dla fotelików 9-36 kg: fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 9-36 kg :: sortowanie wg kryterium roktestu
 
reklama
Właśnie dostałam dwie paczki od nutricia.com.pl a w nich, w pierwszej: mus z jabłek i bananów Bobovita (po 4m.), zupka marchewkowa z ryżem Bobovita (po 4m.) kaszka mleczno-ryżowa z bananami Bobovita (po 4m), herbatka z jabłka i melisy Bobovita (po 4m.), mleko Bebiko 2 oraz poradnik żywienia małego dziecka (jest super); w drugiej: kaszka mleczna ryżowo-kukurydziana Dojrzałe Jabłko Bebilon (po 4m.), mleko Bebilon 2, śliniaczek Bebilon 2 oraz poradnik ekspertów dla rodziców (karmienie piersią, karmienie mm, rozwój dziecka, szczepienia, bezpieczeństwo i rozdział dla mamy i taty :p).
Jeśli któraś chce takie paczuszki dostać wystarczy napisać im w tym formularzu: NUTRICIA - Od

**** cos mi nie wychodzi:/
dostałam identyczną paczuszkę bez rejestrownia się na ich stronie
 
Do góry