reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

o julita dziękuję, to że są mnie chłonne je dyskwalifikuje

na noc zupełnie się nie nadają, raz miałam tylko je pod ręką więc zmieniałam jej 3razy pieluchę.
A w dzień można częściej zmieniać.
Dla mnie pampers activ są najlepsze więc tych będę się trzymać.
Pisałyście niedawno o promocji w tesco a pamiętacie do kiedy ona jest???
 
reklama
reklama
tak też, ale oczywiście mniej sztuk :-)
to Wy już na 4 lecicie?? :-)
właśnie miałam pytać o 4;) bo u nas to już od dawna tych używamy:)
Ja na początku miałam zamiar używać tych z Rossmanna, ale jak porównałam je z Dada (wymacałam porządnie jedne i drugie), to stwierdziłam, że Dada są jednak bardziej miękkie, zwłaszcza od wewnątrz pieluszki.

Pampersów używałam przy córci i wtedy próbowałam też Huggiesów, ale strasznie poodparzały córci pupę i mam do nich teraz jakiś wstręt.
Niestety ja też jakoś zniechęcona jestem do Huggiesów...i tych już nie kupie.
Dorian jest zachwycony szczeniaczkiem uczniaczkiem :) śmiał się pełną gębą :D
też się zastanawiam nad tą zabawką ale nie byłam pewna czy dziecię ją zaakceptuje, ale skoro piszesz że Dorianek świetnie się nią bawił to kupimy tyle że po następnej wypłacie.:)
 
Do góry