reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

Widzę, że o pieluszkach piszecie.

My używaliśmy dada z biedronki, z rossmanna, i z lidla, no i huggisy i pampersy. Dada i te z lidla, wcale nam nie podeszły (zbyt sztywne grrr) rossmanowskie byly OK, pampery również. Za to teraz używamy huggisów i chyba przy nich pozostaniemy. Wychodzą na promocjach taniej jak pampersy i są miękkie (przynajmniej dla nas ;-) ).

Zamiast chusteczek używamy wody :-) chusteczki sa jedynie na wypadu/spacery (nie mamy większych wymagań co do chusteczek).
 
reklama
znajoma dała mi na spróbowanie pieluchę Tescową i przyznam, że była całkiem całkiem..
my cały czas jedziemy na pampersach ale te active baby są bez szału - przymierzam się jeszcze do huggiesów tylko nie wiem których - są premium i new baby czy jakoś tak :sorry2:

ja chętnie stosowałabym chusteczki nie tylko na wyjścia ale mój młody ma książęcą dupencję i niestety nie da rady bo od chusteczek robią mu się odparzenia ;)
 
Naczytalam sie od Was o pajacykach z Tesco i przy okazji wizyty w Silesii postanowilam takie nabyc. Oczywiscie tam gdzie pojechalam juz ich nie bylo, no ale skoro juz tam bylam to mysle se - nie wyjde z niczym, i wzielam jakich inny 3-pak, ktory zg. z informacja na opakowaniu mial kosztowac 34 zl. Ide do kasy a tu kasjerka wola 17zl :szok: Polecialam zaraz po druga paczke ale okazalo sie ze to juz byla ostatnia. Po praniu i jednym noclegu zachowuja sie calkiem przyzwoicie :tak:

:-D:-D:-D:-D
to ja juz nie mam po co jechać
 
ja chętnie stosowałabym chusteczki nie tylko na wyjścia ale mój młody ma książęcą dupencję i niestety nie da rady bo od chusteczek robią mu się odparzenia ;)

no właśnie mojemu ostatnio też odparzyły pupsko chusteczki - niejakie lawendowe pampersa! Z chusteczek najbardziej podpasowały mu bambino - odparzeń nie było.
 
fajne są też pieluszki HelenHarper czy jakos tak - wyrzucilam juz opakowanie wiec nie sprawdze, Są w Carrefur.

a w InterMarche jest promocja na pieluszki bella - 29,90zł
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny a używała któraś pampers sleep and play?
różnią się czymś od active baby?
czy wszystkie pampersy mają aloesową wkładkę czy tylko active baby?
kompletnie nie wiem co mam teraz kupić - wybór między huggiesami a pampersami
 
dziewczyny a używała któraś pampers sleep and play?
różnią się czymś od active baby?
czy wszystkie pampersy mają aloesową wkładkę czy tylko active baby?
kompletnie nie wiem co mam teraz kupić - wybór między huggiesami a pampersami

my je uzywalismy i nawet były bu ok tyle ze sa mniej chlonne i nie maja gumeczek po bokach przy zapieciu.
 
reklama
o julita dziękuję, to że są mnie chłonne je dyskwalifikuje

na noc zupełnie się nie nadają, raz miałam tylko je pod ręką więc zmieniałam jej 3razy pieluchę.
A w dzień można częściej zmieniać.
Dla mnie pampers activ są najlepsze więc tych będę się trzymać.
Pisałyście niedawno o promocji w tesco a pamiętacie do kiedy ona jest???
 
Do góry