reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
a to nasze ostatnie nabytki:piżamka i 2 polarkowe kombinezony :)

DSC00265.jpgDSC00273.jpgDSC00274.jpg
 
Co do nawilżacza to zaraz po narodzinach El kupiłam Hyundaia HUM 282. Jestem z niego bardzo zadowolona, zajeżdżałam go całe lato. A musiał działać bo mieszkanie bardzo małe, tłoczno tu, to jeszcze na ostatnim piętrze od dachu pokrytym papą nieźle grzeje. Teraz mamy przerwę, czasem go włączam, natomiast zacznie pracować owy nawilżacz razem z rozpoczęciem sezonu grzewczego ;)
 
mąż sie upiera ze by fotelik był jednak z pasami
aga oblukałas juz ten recaro?

tak już dawno, byliśmy w jakaś sobotę męża autem, aby dopasować do jego auta, wymacałam i mi się podoba, ma fajny materiał, widać, ze łątwy w czyszczeniu, do tego przepuszcza powietrze, więc może maluch tak się nie zapoci...

a już kupujecie??
ja cholercia miałam za becikowe kupić, a przetraciłam jużbecikowe, wstyd!!1
 
reklama
Jeśli któraś chce takie paczuszki dostać wystarczy napisać im w tym formularzu: NUTRICIA - Od�ywki dla dzieci i niemowl�t oraz �ywienie kliniczne że chcecie przystąpić do ich programu lojalnościowego bo inaczej nie wysyłają nic :p
Dzieki Alis za podpowiedz :-) Ja napisalam ze moj syn je Bebilon Comfort 1 i jest to jedyne mleko przez niego akceptowane i odpisali ze 15 wrzesnia wysylaja do niego paczke, a kolejna wysla jak skonczy 11 miesiecy :-D
 
Do góry