reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

nataliak- nie zdążyłam przeczytać co pisałaś o tych smoczkach ale takie dał mi właśnie w aptece :) ale dzięki :) Kiedyś pisałaś o tych chusteczka nawilżających, ile dałaś za nie ? bo u nas w tej niby taniej aptece widziałam za 9,49 i zastanawiałam się czy dużo czy nie;>

Pokazujcie te kombinezonki, kiedyś właśnie widziałam na promocji, śliczny granatowy:) Jak myślicie jak to będzie jak mały będzie miał te budziki, co ja mu ubiorę ?? nie wiem ;/
 
reklama
mąż z wawy przywiózł podgrzewacz zakupiony na allegro sisi, więc będę dziś go na maxa testować,

a w kerfurze widziałam wczoraj moje ulubione chusteczki huggies pure 3 paczki za 14 zł, ale ja się swego czasu zaopatrzyłam w rossmanie, więc mam "szafę" chusteczek
 
heh my moze szafe nie ale szafke owszem i rowniez huggiesow ;P
a podgrzewacz dostalismy z canpola, jeszcze nie uzywalismy, pewnie do sloiczkow dopiero sie przyda.
 
my też mamy szafkę chusteczek huggies pure z rossmanna:p ale lubię też zapach tych ogórkowych:)
bali czyli jednak kupiłaś ten podgrzewacz, co ja mam?
 
reklama
Do góry