reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

Tysia ja ubranek nie sprzedawałam, tylko kupowałam. Myślę, że zestawy są częściej licytowane. Ale z drugiej strony jak wystawisz kilka rzeczy w tym samym czasie, to ktoś może sobie powybierać te co mu odpowiadają i w jednej paczce wysłać.
Ja ostatnio Hanusi kupiłam zestaw 30 używanych ciuszków rozm. 62-74, dobrych firm, które wyglądają jak nowe za 120 zł
 
reklama
Aga ja mam krowę i małpę - kiedyś podawałam Ci inki. Żabolec tez mi się podobał :tak:, ale to już by była rozpusta bo kupiłam wtedy na raz pawia, krowę i małpę. Z tych trzech króluje krowa bo ma tą gwiazdę szeryfa z melodyjką. Ta melodyjka jest delikatna - taki dźwięk jak w grających pocztówkach - ten sam mechanizm :tak:, ale na pewno nie jest to kołysanka jak piszą w opisie aukcji - to jest melodia piosenki "stary Donald fermę miał " :-D. No i krowa ma jednak bardziej widoczne dla dziecka barwy - wiele kontrastowych zestawień i ciapek :tak: Jak ktoś szuka zabawki na wózek albo do auta to polecam to krowisko ;-)
to pewnie krowa w najbliższym czasie tez zostanie kupiona, akurat w sklepie nie było, wiec na zywo nie widziałam
Czyli zakupy udane:-) a to autko fajne?
powiem ci ze takie sobie, zbyt ciemne i Tomek nawet nie zwrócił na nie uwagi.
był jeszcze jakiś pingwin z lusterkiem :-p
 
Ja tez chyba powystawiam ciuszki na allegro,bo już więcej dzieci nie planuje ,a szkoda mi je wyrzucić.Zawsze jakiś pieniądz będzie
Ja ostatnio tez kupowałam na allegro ciuszki dla malej jak nówki.Nie które osoby to chyba kupują w lumpeksach i sprzedają,jak zauważyłam
I chciałam się pochwalić ze udało mi się uniknąć policji,ostatnio wam pisałam ze patelnie zakupiłam i ich nie dostałam.Dostała 2 ostrzeżenia od allegro ,dopiero mi wysłała po miesiacu od zakupu.Ale cale szczęście są,i jestem szczęśliwa.
 
tak, krzesełko super, a ja nie mogę się zdecydować czy żabę czy biedronkę mu kupić. zaraz małż jedzie do miasta to powiem, żeby mi kupił tylko, zeby były jeszcze
 
reklama
Do góry