reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Normalnie powinni mi zablokować ten watek na forum :no:.
Dziś rano wpadłam was poczytać i zaraz małż leciał do biedronki po żabę :-D, wyrwał ostatnią i to jeszcze z ekspozycji bo w pudełkach już tylko pies został, ale, jak dla mnie, to za jasny dla dziecka :tak: Tyle że krzesełko to przyszłościowo raczej będzie, jak juz Jasiek siadać zacznie, na razie chowamy.

teraz edziok mi narobiłaś smaka na projektor. Jasiek uwielbia gadać z obrazami, kinkietami i wszelkimi dekoracjami ściennymi i sufitowymi, więc chyba by mu się spodobała taka wyświetlanka. Znalazlam na allegro i zastanawiam się nad kupnem takiego:

Lampka SOUND SPA-uspokaja, usypia Twoje dziecko! (1158876927) - Aukcje internetowe Allegro

karuzeli nie mamy więc może projektor mu zafundujemy:tak:
 
Lenkaa ja tez tak mam że jak czasami poczytam forum to lecę do sklepu:zawstydzona/y:
Minusem tego projektora jest to że widać obrazki tylko jak jest ciemno,chyba że baterie słabe, jutro kupię nowe i wymienię bo dziś powyciągałam wszystkie z pilotów:rofl2:

Fajna ta lampka, i długo może grać :)
 
Ostatnia edycja:
Lenkaa ja tez tak mam że jak czasami poczytam forum to lecę do sklepu:zawstydzona/y:
Minusem tego projektora jest to że widać obrazki tylko jak jest ciemno,chyba że baterie słabe, jutro kupię nowe i wymienię bo dziś powyciągałam wszystkie z pilotów:rofl2:

Fajna ta lampka, i długo może grać :)



mamy z FP i trzeba gasić świat ło....mnie za too wkurzają melodyjki ale dzwięk wody jest ok i chyba Małej najbardziej podchodzi......

krzesełko wymienione a niech czeka.....wyglada fajnie ;P
 
reklama
Normalnie powinni mi zablokować ten watek na forum :no:.
teraz edziok mi narobiłaś smaka na projektor. Jasiek uwielbia gadać z obrazami, kinkietami i wszelkimi dekoracjami ściennymi i sufitowymi, więc chyba by mu się spodobała taka wyświetlanka. Znalazlam na allegro i zastanawiam się nad kupnem takiego:

Lampka SOUND SPA-uspokaja, usypia Twoje dziecko! (1158876927) - Aukcje internetowe Allegro

karuzeli nie mamy więc może projektor mu zafundujemy:tak:

mi też powinni zablokować, lampka fajna, wrzucam w ulubione i do zastanowienia, młody lubi muzykę i jak się rusza;
tata często mu śpiewa piosenkę o Leonie i wtedy młody śmieje się i woła leeee leeee, a mąż: co? mam śpiewać o Leonie?
czasami naprawdę umieramy ze śmiechu :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry