reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

Ostatnia edycja:
reklama
bylismy dzis w kerfurze i 40,98 to jest cena za jumbopack czyli w przypadku 3 82szt. ofoliowane po 2paczki owszem lezaly na spodzie palety ale to dlatego ze tak sa pakowane fabrycznie i jesli komus udalo sie tak je kupic to po prostu kasjer nie znajacy promocji sie rabnal ;) cala gora palety i regal byly wylozone tylko pojedynczymi paczkami. a to i tak jest niska cena za jumbopack.
kerfur ma tez promocje na huggiesy duopack: rozmiar 3 to 104szt za 45,88.
niestety nie zwrocilismy uwagi na to ze 3 huggies sa od 5kg a nie od 4kg jak pampers i sa przez to wieksze, dla leniuszka jeszcze za duze wiec beda czekaly na 'grubsze' czasy a na teraz dobre sa juz pampersy ;)
poza tym w teskaczu mozna kupic w fajnych cenach (-50%) pajacyki (3pak) i bodziaki (5pak) tesco i cherokee.

to my w takim razie śmigniemy po huggiesy 3, nam się nigdy nic nie wylało, a pampersy 3 mają taką wyściółkę w kropki i odciska się to na pupie, dzięki Nataliak za info

a z tesco to mamy takie bodziaki na krótki i długi rękaw w 3-pakach po 28 zł, super są, całe się rozpinają i w kroku też, bardzo fajna bawełna
a wiecie, że ja nie mam ani nie miałam ani jednego śpiocha i pajaca :-p
 
Ostatnia edycja:
my mamy pałąk Tiny Love ze zwierzakami z dzungli (jakis starszy model) Bawilismy sie nim zamiast maty na wakacjach i było super, naprawde zywe reakcje Prezesa. W samochodzie trudno stwierdzic czy dziala bo jezdzilismy ostatnio z zabawka w postaci zywej babci :)
Starszemu na pewno sie spodoba:)
 
to my w takim razie śmigniemy po huggiesy 3, nam się nigdy nic nie wylało, a pampersy 3 mają taką wyściółkę w kropki i odciska się to na pupie, dzięki Nataliak za info

huggies premium od rozmiaru 3 sa juz ponoc ok, dziewczyny tak pisaly kiedys wiec kupilismy. a pampersy 3 mimo wad sa sliczne ;P
 

mi się krowa bardzo podoba.. sama chcę ją kupić..
póki co młody jest zafascynowany ośmiornicą LAMAZE **ZAWIESZKA OŚMIORNICA-PIRAT**+GRATIS !!! (1107624860) - Aukcje internetowe Allegro - do wózka raczej za duża ale w samochodzie spełnia swoje zadanie

wczoraj kupiłam mu w smyku coś takiego BRIGHT STARTS**ZAWIESZKA ŻABKA pink**+ GRATIS !! (1163520842) - Aukcje internetowe Allegro - wersję dla chłopców bez różu i też jest szaleństwo bo fajnie wibruje ;-)
 
czy w poszukiwaniach zabawek nie natrafiłyście może na zabawkę która by miała nagrane chichotanie, śmiech albo dzwieki a'la rechot żaby czy kaczora donalda?
Prezes się zaśmiewa jak sama takie dzwieki wydaje ale juz mnie buzia od tego boli ;-)
 
reklama
Do góry