reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Aldonta ja tez sie zachwycałam pampersami,takie slodkie,malutkie.Moja Majka też byla zachwycona.Ona wogóle jak zobaczyła buteleczkę dla małego to powiedziała żebym jej soczku nalała i ona będzie pić z tej butelki :-D,to się jej zapytałam czy może pampersa jej tez załozyć,to już nie była taka chętna :-D.



HAHAHA........małe jest piekne!!! a duże pyskujace :)
 
reklama
Aldonta moja własnie coraz bardziej zaczyna pyskować,chyba taki wiek się zaczyna.Jak to mówią że jak dzieci sa małe to chciało by się je zjeść,a jak urosną to się żałuje że się tego nie zrobiło :-D.
 
a więc to moje wczorajsze zakupy ;-)
Spodenki z teranovej za 9.99zł ;-)
dwie pary skarpeteczek- jubilat- 2.99zł ;-)
koszula za 35zł :crazy: Masakra, jak płaciłam to z wielkim bólem bo nie toleruje żdnego typu piżam a już szczególnie koszul nocnych:no: Na dodatek Pani która miała stoisko obok babki gdzie kupiłam ową koszule;) powiedziała mi, że ona by mi sprzedała za 30 hehe:-D
ah te nasze krakowskie przekupki ;)
Koszula ma specjalne wycięcia do karmienia.. mówcie co chcecie ale owieczki miażdżą :laugh2::laugh2:
 

Załączniki

  • ciuch 13.jpg
    ciuch 13.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 32
  • ciuch 12.jpg
    ciuch 12.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 28
Elwiwas spodenki cudne,jak najbardziej męskie :tak:.A koszulkę mam taką sama tylko że czerwone obszycie i w miśki,mam ją jeszcze z pierwszego porodu,teraz szukałam takiej ale nie znalazłam i dokupiłam zwykłą tylko rozpinaną.A gdzie Ty ją kupiłaś?
 
mam pytanie:
kupiłam parasolkę do mojego x-landera, ale zwykłą, i chcę zobaczyć czy pasuje.
wózek jest w kartonach w szafie i teraz nie wiem, czy ta parasolkę do gondolki się mocuje, czy na stelaż?
bo nie wiem co z szafy wyciągać:zawstydzona/y:
 
Luthien -Bywasz w teranovej na zwierzynieckiej ?
Koszule kupiłam "na stawach"... to taki bazar koło komorowskiego... Orientujesz sie w tych terenach (salwator, komorowskiego, jubilat) ?
 
mam pytanie:
kupiłam parasolkę do mojego x-landera, ale zwykłą, i chcę zobaczyć czy pasuje.
wózek jest w kartonach w szafie i teraz nie wiem, czy ta parasolkę do gondolki się mocuje, czy na stelaż?
bo nie wiem co z szafy wyciągać:zawstydzona/y:

Moją parasolkę do Jedo montuje się na stelażu i z tego co widziałam w sklepie to inne też montuje się do stelaży.
 
aga a wózek masz firmowo zapakowany ? Proponuje Ci go rozpakować i przewietrzyć... Ja ponad tydzień wietrzyłam bo koła starsznie śmierdziały gumą, aż w oczy szczypało ;)
 
no to muszę czekać na małża, bo stelaż jest mi za cięzki:baffled:


elwiwas gondolkę i fotelik do auta wietrzę codziennie, bo ja dla mnie też ma dziwny zapach..
ale na koła nie zwróciłam uwagi, więc chyba nie śmierdzą :sorry:;-)
 
reklama
Elwiwas dzięki! Kojarze gdzie to jest,tylko ja mam tak kawałek drogi,jak mi się uda to w któryś dzien męża namówię to podjedziemy.
 
Do góry