reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Też mam 2 komplety i lubię te koszyczki ale powiem Wam że kupowałam w sporym odstępie czasu i teraz są gorsze jakościowo



hehe mamy te same.....ale fakt jakośc gubią.... ja do nich uszylam sobie wyściółkę z materiału kupionego w ikea z którego robiłam też przybornik na pampersy w kolorach pościeli.... wszedzie mamy zwierzaki -mazaki :)
 
Ej zboczuchy ladnie to tak od rana o meskich tyleczkach;-)
Litosci pls bo ja mam celibat ogloszony przez malza do maja.ponoc mu obiecalam,ze mala urodzi sie w maju jak tatus i zero sexu do maja:-:)-(
A ja juz dzisiaj jakies dziwne sny mialam z moim ex w roli glownej:zawstydzona/y:
jak tak dalej pojdzie to gdzies na lewizne wyskocze;-)
 
hahaha:rofl2::rofl2: Wariatki !

A ja wczoraj zakupiłam małemu spodenki i skarpeteczki:-) a sobie koszule do karmienia:eek: zaraz zrobię foto i powiecie mi czy są mało męskie te gaciochy... Stałam 10min i zastanawiałam sie czy kupić czy nie;)
 
Ja byłam wczoraj p pampersy kupilam 1 i 2 i tak w domu sie zachwyciłam......jakie one maleńkieeee......ostatnio miałam do czynienia z pamoersami mojej babci....wielkie i grube, a te takie PIĘKNEEEE :) CHYBA MISIOWI POZAKŁADAM :p HIHI
 
reklama
Aldonta ja tez sie zachwycałam pampersami,takie slodkie,malutkie.Moja Majka też byla zachwycona.Ona wogóle jak zobaczyła buteleczkę dla małego to powiedziała żebym jej soczku nalała i ona będzie pić z tej butelki :-D,to się jej zapytałam czy może pampersa jej tez załozyć,to już nie była taka chętna :-D.

Elwiwas pokarz fotkę tych spodenek.
 
Do góry