reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
jesli chodzi o pudelka i koszyki z ikei to ja kiedys kupilam taki komplet: IKEA | Pudełka i kosze | Kosze | PILATORP | Kosz, 4 szt. - fajna cena i koszyczki sie sprawdzaja do wielu rzeczy. teraz zamierzam dokupic jeszcze jeden komplet na dzieciece drobiazgi.

Nataliak mam takie 3 komplety i jestem baaaardzo zadowolona :-)
Też mam 2 komplety i lubię te koszyczki ale powiem Wam że kupowałam w sporym odstępie czasu i teraz są gorsze jakościowo
 
Ja niedawno kupiłam takie koszyki na rzeczy dla dziecka, tyle że nie po takiej cenie jak w linku. Jak kupowałam była promocja i jeden kosztował 10 zł także wzięłam 4 szt. :)
Kosz ADELINE 42x27x23 cm wyściełany w JYSK.

bardzo ładne:)
Ja też o czymś podobnym myślałam, tylko większym, pod łóżeczko na duperele (nie mamy szuflady) :) Bo na drobiazgi podręczne koło łóżeczka mąż zrobił mi ładną skrzyneczkę:)
 
Padam na mordeczkę, no może nie do końca, ale kręgosłup prze doopę mi wychodzi.
Od rana w biegu, młody - szkoła, potem kierunek Polanica Szpital, z powrotem do domu.... mała kawa i chwila na BB, potem młody ze szkoły, zakupy...
W domu szybki obiad i bach kurier. Paczki kurde sztuk 2....
Pierwsza pościele z baldachimami i innymi pierdołami, pościele do wózka itp.
Druga paczka - pudło jak od TV gdzie był materac, foczka do kąpieli i przewijak na łóżeczko.
Sprawdziłam tylko ilość czy wszystko gra i wrzuciłam wszystko do jednego wielkiego kartonu. Dziś u mnie zabić się można - wielkie przemeblowanie. Jutro wstawiamy młodej łóżeczko, wrzucam pościele do pralki i odpoczywam...

Co śmieszniejsze, modliłam się żeby nie przyszła jeszcze jedna paczka, na którą czekam bo bym się chyba plastikowym nożykiem pocięła. Yhhh tam wanienka i kupę dupereli.
Haaa a dziś to sobie stałam w progu i patrzyłam na tyłek mojego nieślubnego jak to jechał z koksem szmatensją podłogę :-D:-D:-D
Kurde aż miło było popatrzeć, no :rofl2::-D:rofl2:
 
reklama
Do góry