reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

aga- my akurat mieliśmy wózek z wystawy więc był przewietrzony siłą rzeczy ale hamulec nie funkcjonował dobrze więc "podwozie" oddaliśmy na gwarancje i od razu dostaliśmy nowiutkie, zapakowane i nieruszane więc jak wypakowaliśmy to masakra.. ale to pewnie też zależy od kółek. My mamy duże pompowane.

Luthien - to jak będziesz w okolicach to myślę, że warto tam zajrzeć. Dla córci pewnie też byś coś znalazła. A jeśłi można wiedzieć to jakich okolic jestes dokładnie ?
 
reklama
Elwiwas ja jestem z Bieżanowa Nowego,więc prawie na końcu Krakowa mieszkam.Parę razy byłam na tym placu i pamiętam że dużo fajnych żeczy mozna tam kupic.Tylko że teraz to autobusami mi się nie chce tak daleko jeździć :zawstydzona/y:.
 
no to faktycznie kawał drogi... A mówiłam o teranovej, że tam warto wstapić;) Pomyślałam, że mogła bym Ci zakupić taka koszulke, bo ja tam jestem czesto (na komorowskiego robie badania) a potem gdzieś podrzucić ale my najdalej to na kapelanke do tesco i skawina...
 
Dzięki za dobre chęci,ale spoko jak będzie trzeba to męża namówię żeby ze mną pojechał ;-).Mam jeszcze trochę czasu.A koszulki mam dwie więc jakby co to na poczatek mi wystarczą.
 
luthien -ależ prosze ;) ja mam jedną i nie mam zamiaru więcej kupować bo ta cen mnie przeraża!

aga- w ikey tez ja ogladałam, chciałam kupić ale kupuliśmy wkoncu w komplecie z pościela
 
Mi ta z ikei nie pasuje bo ona jest chyba jedynie montowana do sufitu a u mnie to odpada. Ja zamawiałam na allegro moskitierę fakt że drożej ale jaka piękna :p
 
Aga ja myślę że kociambry sforsują taka moskitierę raz dwa to sprytne zwierzaki :) ale ponieważ koszt nie duży to spróbuj :D
Ja wczoraj zrobiłam prawie wszystkie zakupy ufff... brakuje tylko pościeli ale to detal :) 3 siaty wytachał mój M. z BabyOno ja mega zadowolona :D...nasz portfel znacznie mniej hihi
 
reklama
HMMM albo będą się bały... muszę spróbować, poza tym, ochrona przed komarami i innymi insektami w lato :-)
pokazę małżowi jak wróci z prracy, zobaczymy, co on na to :-)
 
Do góry