reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

lenka**, przepraszam, ze dopiero teraz odpowiadam, ale nie wchodziłam tu wcześniej.
Nie było to na dziale dziecięcym i zabij mnie, ale nie powiem Ci dokładnie na jakim. Prawdopodobnie na tym, gdzie mają różne pojemniki i skrzynki plastykowe. Chyba tak, ale moge się mylić. Sorrki.
Popytaj w informacyjnych stanowiskach najlepiej :tak:

aldonta, nikita, buciki słodziaki :tak:
 
reklama
Tigerku - spoko, nie ma problemu, już znalazłam na ich stronce właśnie w dziale z pudełkami to wiem już co to za seria i gdzie szukać :)
 
Dopiero nadrobiłam ten wątek bo wczoraj tu nie zaglądałam,ufff sporo tego było i bardzo gorąco hi,hi:-D
Nikita84 co do rozmiarów ubranek to naprawdę roznie bywa,mós synek jak się urodzil miał 56 cm i tych ubranek naprawdę mało używałam.Jak teraz wyciągalam je z pudełek to sporo było jeszcze z metkami
Martina ja jeszcze nie kupiłam karuzeli,poczekam może ktoś podaruje małemu,a jeśli nie to zdecyduję się na tę co Estragon.Może nie ma bardzo intensywnych kolorków ale mnie się bardzo podoba.
Nataliak fajny gadżet ta branzoletka,czego to nie wymyślą:-D
Julinex bardzo mądrze z tą skarbonką,ja też tak uważam.Tylko u mnie rożnie z tym bywa bo mój M zazwyczaj kupuje małemu to co on chce(oczywiście w granicach rozsądku) i bardzo mnie to wkurza.A za chwilę i tak zabawka idzie w kąt
Wonka świetne ubranka,a najbardziej mi się spodobało to na wyjście ze szpitala.Jejku zazdroszcze wam tych różowych ciuszków:tak:
Tiger praktyczne te pudełka,ja sobie kupiłam wcześniej w ikei koszyczki wiklinowe.Takich nie wyczaiłam.
Kurcze a wczoraj byłam w łodzi to mogłam podjechać do ikei,ale raczej nie dalabym rady pochodzić bo przecież sporo tego

Pochwale się za to że wczoraj zakupilam sobie nowe staniczki,ale nie takie do karmienia bo mnie się nie podobają tzn na razie nie kupilam ale przytaszczyłam do domciu i będę wybierala.Znajoma ma sklep-hurtownie i mam ich chyba z 15..teraz tylko zostalo mierzenie ale jakoś mi się nie chce:szok:bo tyle tego
 
Eeee noo, aga0411, jest 1:1, bo Twoje ma za to rączkę :-):tak:
Kobiecie nie dogodzisz jednak ;))
:-D:-D coś za coś :-)
własnie dorwałam butki za 10 zł....nie wiem czy tanio bo nie zwracałam w sklepach uwagi na buciczki
ale niech sobie Maleńka ma :)
wow, ale cudeńka :tak::tak:
Ty to masz talent:-) tylko pozazdrościć :-)

lecę nadrabiać inne wątki ;-)
 
reklama
Do góry