reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Nie mogę doczekać się już paczek z allegro,mam tylko nadzieję że nie będę miała zadnych niespodzianek z dostawą;-)
 
reklama
jednak odpuszczam sobie muzzy bo nie wiem czy poza szpitalem w ogole zaloze te koszule. kupilam dwie inne:
 

Załączniki

  • koszula2..jpg
    koszula2..jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 17
  • koszula1..jpg
    koszula1..jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 16
ktora z Was kupila koszule do karmienia muzzy? bardzo prosze o opinie :)
Nataliak ja kupowałam koszulki z tej firmy też uważam że są fajne...a i potem na pewno będę je używała:tak:
jednak odpuszczam sobie muzzy bo nie wiem czy poza szpitalem w ogole zaloze te koszule. kupilam dwie inne:
Mam też jedną z tych i jeśli chodzi o jakość to widać duzą różnicę:tak: jednak te są tańsze i wydaje się mi że na pierwsze dni po porodzie akurat gdyby przyszło wyrzucić nie będzie żalu:tak:
 
Ja jestem na etapie zakupow ale cos nie moge sie zdecydowac:/ Ogolnie mam kupione tylko kilka ciuszkow ktore zdazylam kupic jeszcze we Francji no i lozeczko i kilka akcesori do niego a reszta to nie wiem kiedy:)
 
My mamy w domu jeden taki do ucha, kupiony juz jakis czas temu normalnie dla nas. Mam tez szklany, kupiony przez neta, bo w aptekach obok mnie nie znalazlam, maja tylko elektroniczne, lub do ucha. A szklany kupowalam do NPR, jak chcialam zajsc w ciaze, oprocz testow owulacyjnych mierzylam temperature, a do NPR nadaje sie tylko szklany, bo inne sa za malo dokladne. Ale dzidziusiowi raczej szklanym mierzyc nie bede, bo dlugo by trzeba bylo, go w pupce trzymac. Bedzie, albo ten nasz do ucha, albo kupie elektroniczny, taki specjalny dla bebe, ktory jest z takiego miekkiego plastiku, takiej jakby gumy. Ale mysle, ze ten do ucha wystarczy.

Co do koszulek, jeszcze rzadnej nie kupilam, musze sie za tym zaczac rozgladac. To bedzie maj, a wiec bardzo cieplo tu juz bedzie, a wiec cos z krotkim rekawem lub na ramiaczkach i leciutkiego bedzie. Za goraco nie bedzie, bo szpital jest klimatyzowany, a wiec dla bebe i tak bedzie kaftanik z dzianinki, tak jak tu kaza szpitale niezaleznie od pory roku.
 
reklama
My mamy w domu jeden taki do ucha, kupiony juz jakis czas temu normalnie dla nas. Mam tez szklany, kupiony przez neta, bo w aptekach obok mnie nie znalazlam, maja tylko elektroniczne, lub do ucha. A szklany kupowalam do NPR, jak chcialam zajsc w ciaze, oprocz testow owulacyjnych mierzylam temperature, a do NPR nadaje sie tylko szklany, bo inne sa za malo dokladne. Ale dzidziusiowi raczej szklanym mierzyc nie bede, bo dlugo by trzeba bylo, go w pupce trzymac. Bedzie, albo ten nasz do ucha, albo kupie elektroniczny, taki specjalny dla bebe, ktory jest z takiego miekkiego plastiku, takiej jakby gumy. Ale mysle, ze ten do ucha wystarczy.

Co do koszulek, jeszcze rzadnej nie kupilam, musze sie za tym zaczac rozgladac. To bedzie maj, a wiec bardzo cieplo tu juz bedzie, a wiec cos z krotkim rekawem lub na ramiaczkach i leciutkiego bedzie. Za goraco nie bedzie, bo szpital jest klimatyzowany, a wiec dla bebe i tak bedzie kaftanik z dzianinki, tak jak tu kaza szpitale niezaleznie od pory roku.

Co do klimatyzacji w szpitalach to ostatnio nam położna mówiła, że klima owszem jest ale jeśli na sali leży noworodek to nie ma nawet mowy żeby ją włączyć i myślę, że dobrze. Wiadomo u Ciebie cieplej w maju niż w Polsce, także myślę że u nas otwarcie okna wystarczy :)
 
Do góry