reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Poprzednio miałąm kokos-gryka i taki też zamierzam zakupić teraz. 3 lata na jednym materacu? szczerze wątpię, moje dziecko wyrosło z niemowlęcego łóżeczka w wieku 1,5 roku i od tego czasu śpi w dorosłym.

Łóżeczko natomiast kupimy w rozmiarze 140x70.
 
reklama
889656518

Co myślicie o tym leżczku???
już wcześniej rozmawiałyśmy o tym, że te leżaczki są super - wiele osób je poleca.. ja poluję dokładnie na ten model :-)

Przypomniała mi się jedna rzecz.Czy kupowałyście swoim dzieciaczkom takie "ochraniacze" na łózko,na barierkę dokładnie żeby dziecko łózka nie jadło?Co prawda to się przyda dopiero potem,ale warto zapytac na zaś
Myslałam kupić coś takiego:
IKEA | Łóżka | Łóżeczka | NOGA | Gryzaczek do łóżeczka dziecięcego
łóżeczko, które planujemy kupić ma już coś takiego na wyposażeniu ;-)
 
Dziewczyny a czy słyszałyscie o urzadzeniu zwanym EPINO???
demonstrowała nam go w szkole rodz. położna.............pomaga w rozciaganiu i w elastyczności tkanek w pochwie. wkłada sie do niej balonik i..................poczytajcie...................... koszt spory 400 stówki.....................
Może to i nie głupie...cena jednak zbyt wysoka jak dla mnie.:sorry2:
 
Byłam dziś w biedronce przypadkiem, bo zabrał mnie z pracy szwagier i wstąpił tam na zakupy imieninowe. No więc ja...:zawstydzona/y: zachęcona przez Was...:zawstydzona/y: Zajrzałam na dział gdzie były ciuszki ii..:zawstydzona/y: Kupiłam 2 pajace, komplet spodnie i bluza z misia, 2 rajstopy i 6 bodziaków:-)
A miałam nic nie kupować na razie, bo to była resztka mojej wypłaty, za co ja do lutego będę żyła?:confused: Za mężowską, hehehe:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
my też właśnie wróciliśmy z biedronki he he kupiłam te rajstopki :-p
3 pary każda para 6,99
mam: zielone z samochodem, granatowe z koalą i błękitne z samolotem :-p
czy któraś te same nabyła:-D
P.S. Żeby nie było to nie ja kupiłam tylko małż he he
 
lenkaa, tak. dokładnie to taki bawełniany, robiony jak sweterek. Taki włochaty i polarowy juz mam po córach.

JustMe5, masz rację, te ogrodniczki są ze Smyka. Nie brałaś ;-) ?
Były w komplecie z bluzeczką w paski brązowe, ale tej bluzki już nie odgrzebałam w komodzie, hehehe, za duzo tego mam.
Dzisiaj bratowa jak to zobaczyła, to za głowę się złapała. A mi się wydaje, że wcale nie jest tego tak dużo :-D

aldonta, no wiesz, do czego Ty nas namawiasz :-D;-) Figli Ci się zachciewa.
Uśmiałam się niesamowicie. Zaraz obejrze sobie to cudeńko :tak:

asieek, ślicznie dziekuję :happy2: Te ogrodniczki mają do kompletu bluzeczkę, jak napisałam.
 
reklama
Do góry