reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
no właśnie coś takiego widziałam:-) i oto mi chodzi :-)
narazie nie planuję, ale jak mały zacznie gryźć to się pojedzie i się kupi:-p:tak:
 
Ja kupię lateksowy, wiem od kilku koleżanek które już użytkują właśnie grykę-kokos niektóre jeszcze + pianka że materace te dość szybko się odkształcają i robią się w nich dołki i pagórki. Ogólnie nie są nimi zachwycone. Lateksowy ma to do siebie że również nie uczula ani się nie odkształca, ale wiadomo ile kobiet tyle opinii :)
 
Ja kupię lateksowy, wiem od kilku koleżanek które już użytkują właśnie grykę-kokos niektóre jeszcze + pianka że materace te dość szybko się odkształcają i robią się w nich dołki i pagórki. Ogólnie nie są nimi zachwycone. Lateksowy ma to do siebie że również nie uczula ani się nie odkształca, ale wiadomo ile kobiet tyle opinii :)
jestem w szoku!!

ja mam materac gryka kokos i nic sie nie doksztalca itp,materac jest super!!!!!
 
jestem w szoku!!

ja mam materac gryka kokos i nic sie nie doksztalca itp,materac jest super!!!!!

Spokojnie, nie trzeba krzyczeć :) Być może moje koleżanki kupiły jakiejś słabej jakości materace, nie wnikałam w to. Ja się zdecydowałam na lateksowy.
Co do ceny to owszem są droższe (ok. 200 zł) ale jest to zakup na 3 lata więc skoro mogę wydać dużo na np. wózek (sądzę że minimum to 1000 zł za nowy) to nie żal mi 200 zł na materacyk który zapewni dziecku wygodę. Tym bardziej, że człowiek który wypowiadał się o nich jest dla mnie autorytetem w dziedzinie rozwoju dzieci i mnie przekonał (napewno bardziej niż sprzedawczyni w sklepie). Każdy niech kupuje co uważa, ja się dzielę jedynie swoją opinią i nie chcę nikogo urażać kto ma inne zdanie na ten temat :)
 
reklama
:-pbyłam w kilku sklepach i pytałam o materacyki, w każdym polecali gryka-kokos, niby najlepszy:confused: ale ja rozważm lateksowy.. nie wiem co małż na to...
 
Do góry