reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Dziewczyny podzielcie się swoim zdaniem i/lub doświadczeniem w sprawie materacyków dla niemowląt. W necie pełno opinii o tym jakie świetne są materace kokos-gryka i jego wszelkie inne kombinacje. Oglądałam natomiast program gdzie wypowiadał się p. Paweł Zawitkowski (ekspert w temacie rozwoju neuroruchowego dzieci, więcej informacji w necie), który zdecydowanie odradza właśnie tego rodzaju materace polecając lateksowe. Podzielcie się również swoim zdaniem na temat łóżeczek i innych spraw związanych z urządzaniem sypialni naszych Bobasków :tak:

To ciekawe? Pierwsze słyszę. Ja tez myslałam, że gryka-kokos są najlepsze... Chętnie zatem posłucham opiniii na ten temat :-)
 
reklama
jakby ktos sie obawial o wymiary lozeczek, materacykow, poscieli, przescieradel itd z ikei to spokojnie: maja standardowe wymiary 120/60 i 140/70.
 
Poprzednio miałąm kokos-gryka i taki też zamierzam zakupić teraz. 3 lata na jednym materacu? szczerze wątpię, moje dziecko wyrosło z niemowlęcego łóżeczka w wieku 1,5 roku i od tego czasu śpi w dorosłym.

Łóżeczko natomiast kupimy w rozmiarze 140x70.

To podobnie jak moj od poltoraroku przenieslismy go do normanego lozka, bo po raz czesto sie budzil, tak jakby lozeczko zrobilo sie mu za male, a po dwa zaczal z niego wychodzic i stalo sie to niebezpieczne. Siostra tez synka od poltoraroku do normalnego przeniosla, powod lozeczko za male, czeste budzenie sie w nocy. Ale to moze zalezy od dziecka.
 
jesli ktos poluje na wieksze aukcje na allegro to wlasnie za niecala godzine konczy sie baaardzo fajna aukcja z ciuchami dla dziewczynki, dla nas rozmiarowo bedzie jak znalazl na okres od jesieni do wiosny: Dziewczynka 68-80 cm - MEGA PAKA (880368231) - Aukcje internetowe Allegro



fajna paka :) ale mój chyba by mnie wystawił z rzeczami na kolejne miesiace.....już sie z nim pokłóciłam..........że zapeszam bo teraz mysle o tym o tamtym.....a kiedy ku......mam myslec........
 
Ostatnia edycja:
fajna paka :) ale mój chyba by mnie wystawił z rzeczami na kolejne miesiace.....już sie z nim pokłóciłam..........że zapeszam bo teraz mysle o tym o tamtym.....a kiedy ku......mam myslec........

to mu powiedz ze:
- po pierwsze chcesz rozlozyc wydatki a nie przed samym porodem wydac kilka tysiecy nie majac wiele czasu na sensowne wybory
- po drugie nie bedziesz miala sily ani ochoty jezdzic po sklepach z wielkim brzuchem
:)
 
no i po rozmowie z małżem, łózeczko 120/60:-)
teraz tylko muszę znaleźć to, które mi się raz w sklepie podobało:blink:
 
reklama
to mu powiedz ze:
- po pierwsze chcesz rozlozyc wydatki a nie przed samym porodem wydac kilka tysiecy nie majac wiele czasu na sensowne wybory
- po drugie nie bedziesz miala sily ani ochoty jezdzic po sklepach z wielkim brzuchem
:)


juz mu mówiłam.......i raz jest ok bo sam mi cos zamawia a raz musze wysłuchiwać,,,,,pojechał dzisiaj po mnie że hey az mi przykro do tej pory i siedze w drugim pokoju.........chciałam mu pokazac łózeczko bo z drogiego dość z ikeii zrezygnowałam na rzecz innego bo i tak 2 latka mykna i zmieni sie na tapczanik jakiś.....a wózek ...od tygodnia nie moge się doprosic żeby ze mna podjechał pomacać xlandera.....bo po co teraz? po gó.... cholera
 
Do góry