reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
czy któraś nie szukała takiego łóżeczka?
Wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka dla dzieci - sklep Bobas

kurczak ja szukam właśnie nie pamietam firmy, w sklepie raz widziałam, szczebelki prostokątne z małym frezikiem główka i nóżki zabudowane i nigdzie nie mogę teraz znaleźć :confused:

a jeszcze jedno kupujecie 120/60 czy 140/70??


Aga - my się nastawiamy na rozmiar 120X60, ale to wybór podyktowany tym, że na łóżeczko nie mamy wiecej miejsca...
 
kupujecie 120/60 czy 140/70??
My chcemy kupić taki zestaw mebli z łóżeczkiem:
zestaw.jpg
W nim jest łóżeczko 140/70, z możliwością przerobienia w późniejszym czasie na tapczanik.
No chyba, że znajdziemy jeszcze jakiś inny zestaw.
 
Mój syncio wychował się na zwykłym piankowym materacu. Nic się nie wgniatało, tym bardziej, że materac był deformowany - nie leżał na wprost lecz część miał uniesioną z racji pozycji w jakiej musiał leżeć mój syn, a więc kąt 45 stopni. Materac przetrwał najgorsze chwile, a jego stan nie wskazywał kompletnie żadnego zużycia, więc mógł się nim jeszcze nacieszyć szwagierki maluch.
Teraz będzie gryka - kokos, a jak nie dostanę to również standardowy najnormalniejszy materac. Dla mnie zakup lateksu to zbędny wydatek, a że nowość to nagle jest zainteresowanie.
To coś jak okna plastikowe. Był kiedyś to wielki hit, teraz nagle wszyscy wracają do starych dobrych drewnianych okien.
 
anusiak, ja przyznam szczerze, że nawet nie wpadło mi nigdy wczesniej takie ustrojstwo, poza tym moje Małe nie wcinały barierek :happy2:
Teraz tez chyba się obejdę bez tego.

A ja, niepoprawna baba, znów nabyłam coś takiego. Tylko, że w obiektywie mojego aparatu jest coś, co powoduje, że pojawia się plamka na fotkach (tutaj na spodenkach o kompletu różowego).
Przypuszczam, że to ziarenko piasku z wakacji.
Pokazuję kocyk z mothercare upolowany za 29 pln (był za 80 pln przed przeceną)

Kombinezon rózowy jest jeszcze po Oli i przeznaczyłam go na wyjscie ze szpitala jak będzie jeszcze chłodno. Niebieskie ogrodniczki są po Ali
 

Załączniki

  • DSC_5985bbb.jpg
    DSC_5985bbb.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC_5987 bbb.jpg
    DSC_5987 bbb.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC_5988bbb.jpg
    DSC_5988bbb.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 36
Czesć zakupoholiczki ;-)
Oczywiście w biedronie już g...o było więc obeszłam się smakiem - trudno będę pilnowac kolejnego terminu.
tiger fajowy kocuś - to taki bawełniany a nie włochaty? Mi się tak spodobał ten bawełniany z 5-10-15, który kupiłam tydzień temu,że chyba poszukam sobie jeszcze cos podobnego.

Ja dziś pojechałam do sklepu dzieciowego nabyć jakieś drobiazgi i jeszcze powozić się wózkami, i pomimo że bardzo polecany jako dobrze zaopatrzony - to nic ciekawego nie było. Kupiłam tylko 120ml butelkę dr.browna i komplet smoczków do niej i na tym na razie poprzestanę jeśli chodzi o butle.
Laktator droższy niż na allegro to dałam sobie spokój, ale za to miałam okazję przyjżeć się z bliska wyparzaczowi mikrofalowemu bo wypakowałam to z pudła i czytałam ulotkę. Kurdę to jest pic na wodę - zwykły pojemnik plastikowy i pokrywka z otworem zatykanym - do którego wlewa się wodę, wrzuca butelkę, zamyka i wkłada do mikrofali. W każdym markecie, na plastikach, takie pojemniki do mikrofali kosztują 15 zł a oni to samo sprzedają jako "specjalistyczne" za kilkadziesiąt zł :szok: Normalnie ktoś tu zwariował - ja tam kupię zwykły garnek plastikowy do mikrofalówek za kilkanaście zł i będzie wyparzacz - ma wszystko dokładnie to samo - garnek + pokrywka z zamykanym otworem :dry:
 
Ostatnia edycja:
ja nie biorę innej opcji pod uwagę niż kokos-gryka.. wszyscy znajomi polecają więc chyba musi być dobry.. tak szczerze mówiąc to zawsze będzie wychodziło niby coś lepszego - kwestia zdrowego rozsądku co z tym robić.. jak piszą dziewczyny - ich dzieci wychowały się na piankowych i żyją ;-)
co do rozmiaru to jest to uzależnione od wielkości łóżeczka ale z tego co się orientowałam to kupimy odrazu cały zestaw :yes:
 
reklama
Dziewczyny a czy słyszałyscie o urzadzeniu zwanym EPINO???
demonstrowała nam go w szkole rodz. położna.............pomaga w rozciaganiu i w elastyczności tkanek w pochwie. wkłada sie do niej balonik i..................poczytajcie...................... koszt spory 400 stówki.....................
 
Do góry