reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
pisałyście o balerinach to ja się swoimi pochwale są mega wygodne:)
34o4u21.jpg
 
tenisówy bierzemy te Product Detail | H&M PL
i te gacie Product Detail | H&M PL

ale spodni to ja nie mogę znaleźć

dla mnie bomba i gacie i tenisówy - takie miniaturki sweet dla dużych facetów

tenisówki superaśne

a mnie podoba się
Product Detail | H&M PL
i bluzeczka
Product Detail | H&M PL

i ta sukienka- może na urodziny małej kupie:tak: bardzo mi się podoba
Product Detail | H&M PL

Julita - ta pierwsza kiecka fajna, choć mnie podoba się żółta w kwiaty i różowa w czerwone róże (i tę Tośce kupiłam) a ta kieca druga jest absolutnie cudna

co do bucikow z h&m to Oli rozmiarowka nei pasuje :-(kupilam balerinki 23 nr i za duze,nie wiem zcy oddac czy do lata nozka urosnie

otakie Product Detail | H&M PL

śliczniutkie, a jaki rozmiar teraz nosicie???

dziewczyny proszę o opinie:)



Uploaded with ImageShack.us
Julita - well, przyznam szczerze, że faaardzo fajnie w im wyglądasz - bardzo kobieco!!!
 
Julita - ta pierwsza kiecka fajna, choć mnie podoba się żółta w kwiaty i różowa w czerwone róże (i tę Tośce kupiłam) a ta kieca druga jest absolutnie cudna


śliczniutkie, a jaki rozmiar teraz nosicie???


Julita - well, przyznam szczerze, że faaardzo fajnie w im wyglądasz - bardzo kobieco!!!
:-)
:):)
za jakiś czas poproszę cię żebyś mi kupiła bo jak już wiesz to takich sklepów nie mam dostępu.;)
tylko nie wiem jaki rozmiar chyba 98
 
julita - płaszczyk bardzo fajny chociaż nie mój klimat ale czy rękawy nie są za krótkie ?



laski normalnie dobijacie mnie z tymi zakupami ;-)
cudowne to wszystko !!!
 
reklama
julita - płaszczyk bardzo fajny chociaż nie mój klimat ale czy rękawy nie są za krótkie ?
laski normalnie dobijacie mnie z tymi zakupami ;-)
cudowne to wszystko !!!
jeśli bym kupowała to rozmiar 38 bo ten na zdjęciu to 36 i właśnie chyba zbyt opięty i rękawki za krótkie
 
Do góry