reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

..właśnie, ja też na tym zwolnieniu zbieram sie do wystawienia na allegro rzeczy, których nie noszę:tak:jestem zwolennikiem teorii, że jeśli czegoś nie nosiłam przez rok, to juz nie nałożę. Oczywiście poza takimi rzeczami jak spodnie narciarskie czy wieczorowe sukienki:happy2:
 
reklama
witam,jestem szczesliwa mamusia malego bobaska.chce Wam przedstawic moja oferte ciuszkow i nie tylko po baardzo niskich cenach,czasem symbolicznych.Wiem,jak dzieci szybko rosna i dlatego wyprzedaje to co male a komus moze sie przydac,mam nadzieje ze nikogo nie urazilam.zapraszam na zakupy(systematycznie bede wystawiac nowe rzeczy) oto link: http://szafka.pl/profil.html ,moj mail syntia83@interia.pl pozdrawiam
 
dziewczyny a jaka jest realna cena takich używanych rzeczy, które się sprzedają na allegro? przyznam, że nigdy nie tego nie sprawdzam a Wasz pomysł jest całkiem niezły.. można było by opróżnić szafy i trochę na tym zarobić :-) do tej pory pakowałam torby i wywoziłam je do nastoletniej siostry męża hehe
 
dziewczyny a jaka jest realna cena takich używanych rzeczy, które się sprzedają na allegro? przyznam, że nigdy nie tego nie sprawdzam a Wasz pomysł jest całkiem niezły.. można było by opróżnić szafy i trochę na tym zarobić :-) do tej pory pakowałam torby i wywoziłam je do nastoletniej siostry męża hehe
ja wystawiam swoje róznie jeśli sa naprawdę małe i wiem ze juz nigdy ię w nie nie wcisnę to daję licytacjęod 1 zł a jak coś firmowego, droższego to drożej.
 
Jeśli rzecz nie jest zniszczona,ale nosi normalne ślady użytkowania i wala się od roku, wystawiam od 1zł. Jeśli coś wygląda jak nówka(albo nią jest) ustalam cenę minimalną wg uznania ;-)
 
dziewczyny, w realu znowu jest promocja (do 10listopada) na bodziaki w roznych rozmiarach, wzorach i kolorach - 1,99zl/sztuka! ja kupilam kilka ostatnim razem i sa ok. na lato jak znalazl.
 
Dziewczyny polecam na allegro ciuchy od Lola_1000 uważam, ze sa super, fajne fasony i kazdy znajdzie cos dla siebie, by wygladac z brzuszkiem ładnie i modnie.
 
o nataliak dzięki za info.. za taką cenę to można nakupić towaru na całą szafę :-)
julinex może jakiś przykładowy link?
 
reklama
Do góry